Vprašanje glede menjalnika

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
rasin
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 22
Pridružen: Četrtek 20.3.2008 10:49:49

Vprašanje glede menjalnika

Odgovor Napisal/-a rasin »

Imam eno vprašanje glede menjalnika.Iščem dolg menjalnik in se mi pojavi problem.Namreč imam dele(zavorni cilindri,zavorne čeljusti,....) za menjalnik letnik 74 ki pa je kratek sedaj pa bi rad poiskal dolgi menjalnik in me zanima a obstaja dolgi menjalnik na katerega bi pasali ti deli?Torej ali so po letu 70 delali različne menjalnike da bi potem lahko uporabil te dele za tisti dolgi menjalnik.Vem da bo marsikomu vprašanje smešno ali mogoče celo čudno ampak jaz kot laik moram žal vprašat ker se mi res ne da po nepotrebnem prodajat te dele in ponovno nabavljat druge.
Hvala že vnaprej.
Lp
rasin
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 22
Pridružen: Četrtek 20.3.2008 10:49:49

Re: Vprašanje glede menjalnika

Odgovor Napisal/-a rasin »

Torej da poskušam še enkrat napisat melce bol razumljivo.Trenutno imam kratki menjalnik AB letnik 76 za katerega sem nabavil dele za zavorni mehanizem.Torej zavorne cilindre,zavorne čeljusti in vse ostale malenkosti ki spadajo k prenovi zavor.Ker sem pa kupil ta kartki menjalnik namesto dolgega bi sedaj rad te dele porabil za obnovo dolgega in me zanima ali se da dobiti dolgi menjalnik na kerega bi ti deli pasali?Sprašujem ker se na to ne spoznam.
rasin
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 22
Pridružen: Četrtek 20.3.2008 10:49:49

Re: Vprašanje glede menjalnika

Odgovor Napisal/-a rasin »

Aha torej če rezumiram.Pomeni ker uporabljam le menjalnik(izdelava trikea) lahko te cilindre in ostale stvari uporabim na bilo kerem menjalniku.Ali se motim?
Oddaj odgovor