iščem T2

Tukaj pišite o kombijih, busih, bullijih,....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
nadjanadja
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Četrtek 19.7.2012 14:26:59

iščem T2

Odgovor Napisal/-a nadjanadja »

Živjo!Totalno sem se navdušila nad t2,in bi ga predelala v kamperja.Za začetek bi dala od 1000 do 2000e,upam da bi dobila kaj lepo ohranjenega.Potem pa veselo na delo :) Tako da če kdo ve za kakšen kombi ki se prodaja bi si ga z veseljem ogledala.
:D hvala za pomoč!! :D
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a Simon »

Zdravo

mal sem se nasmejal :eek:- :D :D :D :D :D pri tvojem postu...ok zdaj pa resno,za 1000-2000 ne boš dobila NIČ kar se reče T2,nočem te strašiti vendar tako je...T2 so iskana roba in se cene za ohranjene in normalno vozne brez vlaganja denarja začnejo pri 5000e.

Lep vikend

Simon
Uporabniški avatar
bostjanr71
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 93
Pridružen: Petek 6.6.2008 12:29:51
Kraj: Kamnik

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a bostjanr71 »

nadjanadja napisal/-a:Živjo!Totalno sem se navdušila nad t2,in bi ga predelala v kamperja.Za začetek bi dala od 1000 do 2000e,upam da bi dobila kaj lepo ohranjenega.Potem pa veselo na delo :) Tako da če kdo ve za kakšen kombi ki se prodaja bi si ga z veseljem ogledala.
:D hvala za pomoč!! :D
moj T2 je predelan v kamperja, samo žal ne paše v budžet. Lahko pa se vseeno oglasiš naokoli, pa kako kavico spijemo, morda dobiš kako idejo za svojega. :)
KOMBIT CHAPTER
Bodimo realni, zahtevajmo nemogoče!
Ernesto Che Guevara
grega.buggy
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 106
Pridružen: Petek 11.1.2008 0:20:40
Kraj: sv.tomaž (okolica ptuja)

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a grega.buggy »

To je primeren t2 za obnovo, vendar ni za 1000 in ne za 2000 eur!
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6271354&show=1
grega
nadjanadja
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Četrtek 19.7.2012 14:26:59

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a nadjanadja »

Simon napisal/-a:Zdravo

mal sem se nasmejal :eek:- :D :D :D :D :D pri tvojem postu...ok zdaj pa resno,za 1000-2000 ne boš dobila NIČ kar se reče T2,nočem te strašiti vendar tako je...T2 so iskana roba in se cene za ohranjene in normalno vozne brez vlaganja denarja začnejo pri 5000e.

Lep vikend

Simon

hehehehe :|to pa sem te nasmejala.Ja sem slišala da v sloveniji nimam kaj s 2000 za začetek delat.Kaj pa dobim za 5000?jaz rabim samo zdravo mašino pa podvozje ane?oz nevem sploh če bo origial mašina notri.Najbrž avta nebi dala več iz rok,tako da bom gledala tudi na porabo kaj se bolj splača.rabim pa še 1001 nasvet ;)
nadjanadja
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Četrtek 19.7.2012 14:26:59

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a nadjanadja »

grega.buggy napisal/-a:To je primeren t2 za obnovo, vendar ni za 1000 in ne za 2000 eur!
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6271354&show=1

Ja :) mislim da je ta t2 edini ki sem ga našla v sloveniji ,da se prodaja na internetu :) je pa za pogledat ane?ali ga je že kdo šel pogledat?
nadjanadja
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Četrtek 19.7.2012 14:26:59

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a nadjanadja »

bostjanr71 napisal/-a:
nadjanadja napisal/-a:Živjo!Totalno sem se navdušila nad t2,in bi ga predelala v kamperja.Za začetek bi dala od 1000 do 2000e,upam da bi dobila kaj lepo ohranjenega.Potem pa veselo na delo :) Tako da če kdo ve za kakšen kombi ki se prodaja bi si ga z veseljem ogledala.
:D hvala za pomoč!! :D
moj T2 je predelan v kamperja, samo žal ne paše v budžet. Lahko pa se vseeno oglasiš naokoli, pa kako kavico spijemo, morda dobiš kako idejo za svojega. :)

Koliko pa ceniš svoj kamper?absolutno si jih morem malo pobliže ogledat!
nadjanadja
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Četrtek 19.7.2012 14:26:59

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a nadjanadja »

Hvala za tako hiter odziv! vidim da je veliko ljubljencev t2 ki mi boste lahko pomagali čez ta projekt :D
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a Simon »

Poglej malo na Mobile.de ali Ebay.de,se dobi kaj za pameten denar.

Jaz sem mojega kupil za 700e,vendar je trajalo 2 leti da sem ga zrihtal,preuredil po svojih željah.
http://www.hroscklub.com/forum2/viewtop ... =30&t=2575

lp Simon
grega.buggy
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 106
Pridružen: Petek 11.1.2008 0:20:40
Kraj: sv.tomaž (okolica ptuja)

Re: iščem T2

Odgovor Napisal/-a grega.buggy »

Tega plavega kombija poznam, tudi videl ga že sem in je vreden tega dnarja :!: :!: :!: Je pa res da je trenutno edini ki je naprodaj.
Nahaja se pa v NM :o
grega
Oddaj odgovor