Nakup hrošča

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Gapi
Tafrišn
Prispevkov: 1
Pridružen: Torek 2.11.2010 13:24:36

Nakup hrošča

Odgovor Napisal/-a Gapi »

Lep pozdrav.

Upam, da sem temo uvrstil v taprav predelek. Torej že nekaj časa se odločam za nakup hrošča, v oči mi je padel tale - http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5147500&show=1

Ker pa se nebi rad peljal čez celo slovenijo na ogled in odšel domov razočaran bi vprašal tukaj, če ga kdo pozna oz. ima kakšno informacijo iz prve roke?

Najlepša hvala vsem za pomoč,

Gašper
Uporabniški avatar
KAPUCINO BUG
Ornk hroščar
Prispevkov: 204
Pridružen: Torek 28.8.2007 20:14:39
Kraj: slov.konjice

OGLAS

Odgovor Napisal/-a KAPUCINO BUG »

Razočaran [smilie=neme.gif] ,avta res ne poznam a glede na to da vozim že šestega ne vem kaj pričakuješ za tak denar.Na slikah je soliden idi pogledat,drugače pa so dobri od tri naprej.Veliko sreče pri nakupu.
The only time I feel alive is when I'm driving my bug.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Mislim, da je najboljše, da se kar zapelješ gor z jurčkom, probaš še malo zglihat in vzameš avto za ta denar.
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

Kapucino.. ne tako na pamet... :)

Hrošča prodaja moj znanec, starejši možakar, ki ga je tudi sam obnovil.. sam razpolaga še z 2 oldtimerjema, in 12 motorji... sam je imel tudi 3 kombije (od t1ke naprej)...

Preden so nastale slike, sem se sam tudi vozil z hroščem.. avto je stal 3 mesece, z gospodom sva ga priklopila na drug akumulator in gremo...

Avto ni restavriran, je pa solidno obnovljen.. ima nove prage, nove gume, nove zavore, ostali "pleh" je povarjen, seveda pa ni najbolj zanimiv model hrošča, ampak je**i ga ;)

lp
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

Hrošček se je prodal...

Lahko lock
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
Oddaj odgovor