Nakup Westfalie

Tukaj pišite o kombijih, busih, bullijih,....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
roplan
Tafrišn
Prispevkov: 2
Pridružen: Nedelja 23.11.2008 10:36:22

Nakup Westfalie

Odgovor Napisal/-a roplan »

Najprej lep pozdrav, ker sem nov na tem forumu (vsaj kar se registracije tiče:))!

Lepo bi vas prosil, če mi poveste o smislu nakupa dotičnega kemperja:


http://www.avto.net/2004/pocitniska/ogl ... ID=2367525


Šel sem ga tudi od zunaj pogledati, tako, da prilagam še nekaj slikic:

SlikaSlika

SlikaSlika


Hvala za vsak odgovor (upam, da ne bo kdo zdaj kupil pred mano :))
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

kot si lahko verjetno videl je avto zanemarjen id dolga leta ne očiščen tako kot se spodobi. Ne vem, če si opazil, nadgradnja je slabo skompletirana in pri sovozniku teže pri vetrobranskem steklu voda noter. Pod sovoznikovim nogami je potrebno zamenjati pleh!

Moja ocena: 1800-2K€, če je mašina res v OK stanju tako kot pravi lastnik!
roplan
Tafrišn
Prispevkov: 2
Pridružen: Nedelja 23.11.2008 10:36:22

Odgovor Napisal/-a roplan »

Klemen (soimenjak, hehe), hvala za nasvet!


Pa vendar, če pustimo mašino ob strani, gre za "malenkosti", ki ne potrebujejo nobenega resnega popravila (seveda si ga je treba temeljito ogledati prvo!).

Sicer pa, niso t2 westfalie relativno redke, sploh v takšnem stanju?
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Za tak avto moraš vedet za kaj ga hočeš imet. Ker je redek ali ker ti predstavlja nekaj s čimer se boš imel fajn ali kaj tretjega.
Minus je sigurno, da ga ne moreš spraviti v 90% garaž zaradi višine.
Plus je pa ravno tu, da lahko vedno stojiš v avtu normalno.

Jaz osebno sem bolj pristaš pop-up-a, ki se dvigne iz sredine in ima pante zadaj.
Uporabniški avatar
bostjanr71
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 93
Pridružen: Petek 6.6.2008 12:29:51
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a bostjanr71 »

...pred kakim letom sem ga tudi jaz gledal, takrat je bila cena še 4.5K, notri je pa precej zanemarjen in bi bilo po moje najbolje vse skupaj pobrat ven in nardit na novo...

Je pa še en rdečebel T2 po moje še na voljo, Avto Debevc, ven iz Mengša proti Brniku, (se peljem mimo v službo in že nekaj časa stoji pri miru, cena je bila takrat malce prevsoka zame).

Raje niti ne pomislim, koliko sem dal jaz za svojega pred slabim letom, kaj hočemo, avti in ženske nikoli niso racionalna odločitev ;-)
Tolaži pa me misel, da ga bom, če le ne zmanjka nafte, vozil tudi, ko bom čez kakih 30 let tudi jaz v penzjonu :-)
Uporabniški avatar
bostjanr71
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 93
Pridružen: Petek 6.6.2008 12:29:51
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a bostjanr71 »

Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ta avto je bil na 2 festivalu starodobnega transporta sem si ga ogledal in se razočaral. Avto je pod nujno potreben kompletnega barvanja se pravi je za 2500 EUR predrag.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

Boštjan, kje pa je možno kaj videt in prebrat o tvojem lepotcu??
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
jan
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 128
Pridružen: Sreda 5.10.2005 20:15:19
Kraj: pristava pri Trľiču

Odgovor Napisal/-a jan »

No westfalia, je pa čedn kombi, saj na pogled :wink: .

http://www.auti.hr/oldtimeri/showAdvert315177.html

lp, jan
Ampak VOLKSWAGEN je pa ZAKON:)
Uporabniški avatar
bostjanr71
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 93
Pridružen: Petek 6.6.2008 12:29:51
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a bostjanr71 »

mavs napisal/-a:Boštjan, kje pa je možno kaj videt in prebrat o tvojem lepotcu??
V garaži tule je par slikic, še par dni pa se ga bo dalo videti v Kamniku na Usnjarski pod zasilno streho, ravnokar mu rihtam suh prostorček za zimsko spanje.

Sicer pa je kombi znotraj in zunaj kar lepo zrihtan ...našminkan ;-), placa za spat je tudi kolikor hočeš, motor dela ko urca, do naslednje pomladi pa ga čaka še menjava menjalnika, pa nazaj na original fergazer namesto tega navitega, pa pedal za gas bo treba poštimat pa... še cel kup drobnih radosti za za nas, "vikend-mehanike" :wink:

Čez kako leto ali dve pa, če seveda celega sveta tale recesija prej ne pobere, generalka pleha, ki so ga dosedanji lastniki kar malce zanemarili.

Vmes pa seveda gas! Plan za 2009 je Juga, potem pa... kamor bo pač pihalo! :lol:
Uporabniški avatar
Kubi
expert za navijanje
Prispevkov: 162
Pridružen: Ponedeljek 1.5.2006 16:27:49
Kraj: POŽARNICE

odgovor

Odgovor Napisal/-a Kubi »

Ta bus je bil prej v Žirovnici in ima 1678ccm motor dvojni fergazar dellorto 40 in je bila narejena generalna na motorju.Je pa verjetno tudi ta motor mal premalo močan,ker ima precej zračnega upora.
kubi
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

bostjanr71 napisal/-a:
mavs napisal/-a:Boštjan, kje pa je možno kaj videt in prebrat o tvojem lepotcu??
V garaži tule je par slikic, še par dni pa se ga bo dalo videti v Kamniku na Usnjarski pod zasilno streho, ravnokar mu rihtam suh prostorček za zimsko spanje.

Sicer pa je kombi znotraj in zunaj kar lepo zrihtan ...našminkan ;-), placa za spat je tudi kolikor hočeš, motor dela ko urca, do naslednje pomladi pa ga čaka še menjava menjalnika, pa nazaj na original fergazer namesto tega navitega, pa pedal za gas bo treba poštimat pa... še cel kup drobnih radosti za za nas, "vikend-mehanike" :wink:

Čez kako leto ali dve pa, če seveda celega sveta tale recesija prej ne pobere, generalka pleha, ki so ga dosedanji lastniki kar malce zanemarili.

Vmes pa seveda gas! Plan za 2009 je Juga, potem pa... kamor bo pač pihalo! :lol:
No super... Tudi sam imam podobne plane, ampka seveda moram najprej prit do svojega kombita... :(
KOMBIT CHAPTER
...................................
VW T2a panel
Joža
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 19
Pridružen: Nedelja 6.1.2008 22:46:29
Kraj: Selo pr Žirovnc
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Joža »

Tudi ta ni westalia, je pa recimo redek in na dosegu rok

http://www.subito.it/bully-udine-3503878.htm

Cambio: Manuale
Alimentazione: Benzina
Tipologia: Van/Minibus
Classe di inquinamento: Pre-Euro

vendo introvabile bus t2 volkswagen doppia cabina del 1976 motore 1600cc in buone condizioni documenti ok meccanicamente ok da sistemare in generale non ruggine passante vendo per mancanza di spazio


Email Contatta l'inserzionista
Telefono Telefona a enrico: 3286883970

Slika
Oddaj odgovor