VW susret B.Luka 2009.

Srečanja izven Slovenije.
Meetings outside of Slovenia, you can add your meeting here.

Moderator: uredniki

miroslav
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 88
Pridružen: Ponedeljek 11.6.2007 19:16:08

Odgovor Napisal/-a miroslav »

Slika
primoz
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 20
Pridružen: Nedelja 16.4.2006 22:41:46

Odgovor Napisal/-a primoz »

Čakam možeka in potem gremo...juuppi...
Andreja
miroslav
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 88
Pridružen: Ponedeljek 11.6.2007 19:16:08

Odgovor Napisal/-a miroslav »

Danas oko 13,00h završen je 6. VW susret B.Luka 2009., po ocjeni učesnika zaključio sam da je susret ocijenjen sa ocjenom EXTRA, a pošto članovi iz VW Hroščh klub Slovenija nisu doprinjeli tom EXTRA susretu smatram da nije potrebno da fotkama predstavljam ovaj susret.
Svim učesnicima želim sretno vožnju u povratku svojim domovima.
Uporabniški avatar
pomaranca72
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 196
Pridružen: Četrtek 8.11.2007 20:06:28

Odgovor Napisal/-a pomaranca72 »

OJ!!

Evo pravkar sem se prikotalil z mojo Pomarančo iz B.L. vse kar bom sedaj napisal, bom pisal kot nekdo ki je že bil kar na nekaj srečanjih a bogami imam že tudi nekaj kilometrine (tako v življenju kakor tudi z Hroščem) za sabo in bom "nevtralen" oziroma le kot nekdo ki mu je pomebno druženje, veseljačenje,spoznavanje novih krajev,novih ljudi....Skratka spoštujem vse , ki jim je skupno ljubezen do "vsega kar diši po VW...."


No v glavnem Čiro se je zopet ful, ful potrudil in naredil zelo,zelo dobro srečanje tako kot vedno ocena 5+ in se mu zato v imenu vseh SLO+HR udeležencev iskreno zahvaljujem.....se vidimo naslednje leto!!!!


Kdo ni bil jebiga "Pogreši Čovjek" itak pa smo vsi le LJUDJE..verjetno boste skužili kaj vam hočem vsem skupaj povedat....
Se opravičavam če sem si vzel preveč "poblastil" in izjavil svoje "svobodno" mnenje!!!!!!

ITAK SE PA VIDIMO NA BLEDU.....JUHUHU BIČE ROCK&ROLL!!!
:oops:
:lol:

R&D
miroslav
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 88
Pridružen: Ponedeljek 11.6.2007 19:16:08

Odgovor Napisal/-a miroslav »

Skidam kapu Predsjedniku Hrošč kluba ako dozvoli da mu član vodi glavnu riječ u klubu.
miroslav
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 88
Pridružen: Ponedeljek 11.6.2007 19:16:08

Odgovor Napisal/-a miroslav »

Speedy napisal/-a:
miroslav napisal/-a:Skidam kapu Predsjedniku Hrošč kluba ako dozvoli da mu član vodi glavnu riječ u klubu.
Tko kome :?:
Moramo sjesti uz Laško pa se dogovoriti.
:oops: :D
Uporabniški avatar
pomaranca72
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 196
Pridružen: Četrtek 8.11.2007 20:06:28

Odgovor Napisal/-a pomaranca72 »

Vidim da sem tokrat "pogrešijo ja" saj se je zgodil kontra efekt od željenega.....
napisal sem le SVOJE občutke in oceno srečanja...
Vsem "akterjem" se oproščam da sem nehote "podžagal" to neprijetno temo......!!!!

kakor koli že: Življenje vse to je ROCK&ROLL le odplesati ga moreš... :lol:

R&D
Uporabniški avatar
tlavrenc
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 140
Pridružen: Četrtek 11.9.2008 9:10:10

Odgovor Napisal/-a tlavrenc »

LEP POZDRAV VSEM SKUPAJ, ČLANOM SLOVENSKIH IN TUJIH KLUBOV.
RAD BI VPRAŠAL SAMO TO: ZAKAJ SE MORAMO SLOVENCI ZMERAJ PRILAGAJATI DRUGIM DRŽAVAM IN PISATI V NJIHOVEM JEZIKU. TA FORUM JE SLOVENSKI IN MISLIM DA JE PRAV DA SE PIŠE V NAŠEM JEZIKU. NE REČEM NIČ, ČE PIŠE TUJEC V TUJEM JEZIKU, SAMO DA MI PIŠEMO V NJIHOVEM SE MI NE ZDI PRAV. RAVNO TAKO LAHKO ONI ZASTOPIJO NAŠ JEZIK, KOT MI NJIHOVEGA.
PA UPAM DA NISEM KOMU NA ŽULJ STOPIL.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Res je, da je forum slovesnki samo meni ni nič narobe, če se piše v drugih jezikih. Tako samo izboljšujem svoj tuji jezik, če pišem v njem.
Oni (ex YU) težje zastopijo nas kot mi njih. Ostali tujci nimajo pojma o čem pišemo in pišemo v angleščini.
Thats OK!
Uporabniški avatar
Kubi
expert za navijanje
Prispevkov: 162
Pridružen: Ponedeljek 1.5.2006 16:27:49
Kraj: POŽARNICE

odgovor

Odgovor Napisal/-a Kubi »

Ja sam vidim da se Klemen ni potrudil dovolj,ker ga nekateri bralci,ki berejo v cirilici niso razumeli,smatram pa da vsak dela kot si zamisli.Glede Banja luke pa je pač tako,če za ene pride zbor 25 mark ne more za druge 25 evrov.Na žalost nisem bil tam in težko komentiram.
kubi
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Slika
Oddaj odgovor