Kje točno se dogaja ta vikend?

Srečanja po Sloveniji.
VW meetings in Slovenia.

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
tea

Kje točno se dogaja ta vikend?

Odgovor Napisal/-a tea »

Zanima me kje točno se letos dogaja srečanje v savinjski... Sem slišala, da letos ni v Novem Celju, tko kot par let nazaj... :oops:

Če mi boste dal dobre napotke, se vidimo! :D
Tea
Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Marcel »

Vsa fešta se bo dogajala na poligonu v šempetru.
To je če se pelješ iz ljubljane na koncu šempetra levo ko prideš preko savinje ne morš zgrešit!
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
katyk
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 12
Pridružen: Četrtek 10.2.2005 15:07:44

savinjska

Odgovor Napisal/-a katyk »

Hej Tea!

Tam kjer je blo lani je tut letos in ker te lani ni blo...... predvidevam :? ........no, ne moreš zgrešit!
Če greš po avto cesti, greš na izvozu za ©empeter dol in zaviješ na desno proti glavni cesti ......in če takrat pogledaš iz avta ven boš na desni strani na poligonu zagledala hrošče oz. šotor ....... torej zopet zaviješ desno na glavno cesto in čez cca. 40 m spet desno na poligon..........RES NE MOR© FALIT!!:D :D :D
Če boš šla pa po stari cesti, potem se pelješ pa mimo Vranskega......in skoraj do ©empetra, ko pripeljš čez most nad Savinjo pa takoj za mostom zaviješ desno, ker mislim, da je z one strani levo prepovedano zavit,.....no v glavnem, levo al pa desno.......... v vsakem primeru prideš direkt na poligon :) !!!

Upam, da boš našla, v primeru pa da ne, pa pokliči Mitja na 040/427-327 !

Se vidimo

pozdravček :wink:
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Če greš po stari cesti mimo Vranjskega in čez most, ki prečka Savinjo moraš takoj za mostom zaviti desnol in se peljati pod mostom, ker na tej cesti ne smeš zavijati levo zaradi nevarnosti naleta z obeh strani! Pa še polna črta je! Če prideš do ©empetra si že predaleč!
Najboljše, da se pelješ tako kot vsi hroščarji po predpisih! :lol:
tea

Odgovor Napisal/-a tea »

Hvala vsem za odgovore!
:P

Tea
Oddaj odgovor