Štrk Tour Murska 2010

Srečanja po Sloveniji.
VW meetings in Slovenia.

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Štrk Tour Murska 2010

Odgovor Napisal/-a Toni »

Se vidimo v Rakičanu ta vikend na srečanju.(30.7-1.8 2010)...:D :D :D :D
Herbie Fully Loaded
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Poklical je Šeki in razkril še nekaj podrobnosti - štartnina 25 EUR, sobota zajtrk in večerja, nedelja zajtrk, paradna vožnja v soboto predvidoma ob 13. uri, ob postanku obloženi kruhki in na naslednjem postanku langaš. Tisti, ki ste že bili, veste kaj je to, ostali pa... Vsekakor pa to ni glasbena skupina, niti ples. :lol:
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Toni »

langaš,langaš,langaš,langaš,langaš...kako je dobro... :P :P :P
Herbie Fully Loaded
HERBIE 1975
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Nedelja 23.5.2010 22:29:17
Kraj: ŠOŠTANJ

Odgovor Napisal/-a HERBIE 1975 »

VREMENSKA NAPOVED NI NAJBOLJ OBETAJOČA ZA TA VIKEND.
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

HERBIE 1975 napisal/-a:VREMENSKA NAPOVED NI NAJBOLJ OBETAJOČA ZA TA VIKEND.
Ko boš imel ene 500 postov pa 50 - 100 srečanj za seboj boš videl, da vreme ne igra vloge za prihod na srečanje.

:lol: :lol: :lol: sm35.gif worship.gif worship.gif :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:
HERBIE 1975 napisal/-a:VREMENSKA NAPOVED NI NAJBOLJ OBETAJOČA ZA TA VIKEND.
Ko boš imel ene 500 postov pa 50 - 100 srečanj za seboj boš videl, da vreme ne igra vloge za prihod na srečanje.

:lol: :lol: :lol: sm35.gif worship.gif worship.gif :lol:
Ja, tu pa se ful strinjam z Antonom. Dejstvo je namreč, da organizator, katerikoli že, ne pripravlja srečanja dva dni, ampak kar nekaj časa in ga zaradi vremena enostavno ni mogoče prestavljat ali celo odpovedat. Hroščarji to razumemo in se v veliki večini tudi ne oziramo na vreme, čeprav se seveda strinjam, da sončno vreme pomeni nekaj povsem drugega kot pa dež. Mokri smo pa itak v vsakem primeru, če ne od zunaj pa odznotraj :lol:
Sicer pa je v Rakičanu prireditveni prostor z odrom, mizami in klopmi pod šotorom, tako da tudi v primeru dežja lahko ždiš pod streho!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Pa dobro kad ćete više naučit pričat hrvatski,ja vas k... ne razumem! :twisted: :roll: Šalim se!

Kaj, kak se dođe do tam? Jel trebam vinjetu?! Koliko ima o tam? I ostala standardna pitanja! 8)
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Mogoče najboljše Zagreb-Ptuj- Murska Sobota - Rakičan ( 1km od Murske)
Ptuj-Murska cca 40-50 km, odgovore na standardna pitanja imaš zgoraj
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Zakaj vi ne možete odgovoriti na sva pitanja koja vam netko postavi,nego ko da baš moram 5 puta pitati za jednu te istu stvar,nevjerovatno! Znači,trebam li vinjetu?!? :roll:
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Ahahahahaha!

Znate kakvu rutu sam našao do Rakičana! Tak da idem iz Hrvatske prvo u MaÄ‘arsku pa iz MaÄ‘arske u Sloveniju i odmah sam u Rakičanu! Kaj kažete!? :roll:
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Zen napisal/-a:Ahahahahaha!

Znate kakvu rutu sam našao do Rakičana! Tak da idem iz Hrvatske prvo u MaÄ‘arsku pa iz MaÄ‘arske u Sloveniju i odmah sam u Rakičanu! Kaj kažete!? :roll:
Super, za ovu rutu ti ne treba vinjeta, samo kaj kad češ se izgubit i potrošit s Tazom više nego te vinjeta košta :D
HERBIE 1975
Tafrišn
Prispevkov: 5
Pridružen: Nedelja 23.5.2010 22:29:17
Kraj: ŠOŠTANJ

Odgovor Napisal/-a HERBIE 1975 »

Anton aus, tole s tvojimi posti pa srečanji pa res ni na nivoju ene hroščarske druščine.
1.Sloh nisem rekel da ne bom šel na srečanje zaradi dežja ,ampak samo da je vremenska napoved slaba.Meni osebno je ljubše, če je vreme lepo zaradi otrok ,ker pač hodimo s družino in prijatelji skupaj.
2.Kake veze majo posti pa na kolkih srečanjih si bil,če si hroščar po duši pač greš čim večkrat kadar ti čas dopušča ,enim več drugim manj.Saj to ni nobena obveza ,ampak druženje pa da ti čas lepše mine.
Upam da ne gre pri nekaterih v tej smeri kje je kdo že bil ,pa kak avto ma kdo ,pa ker letnik ma kdo,to sranje sem jst že poslušal od dveh hrvatov na enem srečanju, pa ti moram povedati da mi je šlo na kozlanje.
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Zen napisal/-a:Zakaj vi ne možete odgovoriti na sva pitanja koja vam netko postavi,nego ko da baš moram 5 puta pitati za jednu te istu stvar,nevjerovatno! Znači,trebam li vinjetu?!? :roll:
Mislim, da je najboljša varianta Zagreb-Čakovec- Mursko Središče-Lendava-Rakičan. Za tistih 26 km od meje pa do Rakičana pa ne rabiš vinjete, pač ne greš po avtocesti, pa še deželo si boš ogledal :lol:
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

HERBIE 1975 napisal/-a:Anton aus, tole s tvojimi posti pa srečanji pa res ni na nivoju ene hroščarske druščine.
1.Sloh nisem rekel da ne bom šel na srečanje zaradi dežja ,ampak samo da je vremenska napoved slaba.Meni osebno je ljubše, če je vreme lepo zaradi otrok ,ker pač hodimo s družino in prijatelji skupaj.
2.Kake veze majo posti pa na kolkih srečanjih si bil,če si hroščar po duši pač greš čim večkrat kadar ti čas dopušča ,enim več drugim manj.Saj to ni nobena obveza ,ampak druženje pa da ti čas lepše mine.
Upam da ne gre pri nekaterih v tej smeri kje je kdo že bil ,pa kak avto ma kdo ,pa ker letnik ma kdo,to sranje sem jst že poslušal od dveh hrvatov na enem srečanju, pa ti moram povedati da mi je šlo na kozlanje.
Ja tako je kot sem rekel, ko boš imel dosti postov na tem forumu nas boš spoznal pa boš potem razumel kaj sem ti hotel povedat. Ko boš bil večkrat z nami na srečanjih in nas osebno spoznal boš utrdil to kaj sem ti hotel povedat.
Ko boš pa to vse dal čez boš pa spoznal, da ti z mojim odgovorom nisem hotel nič hudega in sem eden izmed tistih, ki pomagajo tukaj na forumu. Do takrat pa tudi razmisli, če je bila tvoja beseda kozlanje na pravem mestu.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
Zen
profesionalni vozač
Prispevkov: 42
Pridružen: Sreda 16.9.2009 11:41:38
Kraj: Zagreb

Odgovor Napisal/-a Zen »

Aaaa jel se može u MaÄ‘arsku s osobnom ili moram imat putovnicu?!
Oddaj odgovor