vransko

Srečanja po Sloveniji.
VW meetings in Slovenia.

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
carica
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 15
Pridružen: Torek 30.9.2008 17:33:07

vransko

Odgovor Napisal/-a carica »

Lepo vreme je botrovalo,daje bilo na Vranskem kaj videt.Prevladovali in najštevilčnejši so pa bili seveda hroŠčki.Organizatorji so morali vložit kar precej dela in so se maksimalno potrudili.Kljub krasnemu dnevu pa je na zaključku ostala komaj četertina udeležencev in slavnostne trinadstropne torte,ki so jo mogli kar štirje peljati v dvorano je kar nekaj ostalo."ELVIS",ki je hotel razvedriti dan s svojimi hiti,je pritegnil od te množice udeležencev samo peščico.Po navalu na torto se je dvorana izpraznila in prireditev se je končala pred časom.
"Ta, ta RECESIJA."
NOROSTI ,KI JIH NAJBOLJ OBŽALUJEMO, SO TISTE,KI JIH NISMO NAREDILI
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Prvo kot prvo je post na nepravem mestu tema Vransko je že odprta. Se strinjam da je bilo na zaključku malo ljudi, torte kaj dosti ni ostalo ker sem šel jaz dvakrat iskat pa se je že rezal zadnji štuk.
Ven iz hale sem šel točno ob 17h in poglej kaj je pisalo na letaku začetek ob 9h - zaključek ob 17h se pravi se je končalo ob uri.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Blo je kaj videt! Za vse okuse. Moram pa priznat, da po mojem mnenju, razen ogleda vozil in (pre)dolgega sprehoda po mestu, ni bilo nič takega, kar bi zadržalo ljudi. Tudi "elvis" ni bi nič kaj zanimiv, pa če prav sem sam osebno nor na 50's glasbo. Po moje bi moral nastopat zunaj, zato tudi ljudje, ob takem vremenu niso rinili v dvorano. Da vrste za prijavo (kjer sem čakal več kot uro, da sem prišel na vrsto) in vrsto za malico (in da se je ob pasulju, ki je bil dober, dal samo EN košček kruha - tudi če je zastonj in se šenkanemu konju ne gleda v zobe - nenormalno), kot "gužve" za pijačo sploh ne omenjam. Poleg tega se pa človek ni imel kam usesti (razen dvorane) in večina se je po nekaj urah naveličala!
Tudi avtomobili so bili raztreščeni po celem mestu, vmes pa si lahko videl polno "novodobnih - civilnih" avtomobilov, ki so uspešno zavirali čar prireditve! Resnično se ni nič konkretnega dogajalo ob prireditvi sami. :oops:

Kljub vsemu pa mi ni žal da sem bil tam in posvoje pohvale SVAMZu, ker vem, da je izredno mučno organizirat dogodek s tolkimi vozili!
Slika
Oddaj odgovor