Novoletna večerja

Srečanja po Sloveniji.
VW meetings in Slovenia.

Moderator: uredniki

Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Speedy napisal/-a:161 sedaj pa resno ne jeb.. nikogar več. Kdor se je prijavil, se je KONEC. :roll:


PS. Kdor prej pride, izbira boljši sedež, žal smo presegli cifro, da bi vsakdo izbiral kje bo sedel, zadnji ki pridejo bodo pač sedli kjer bo prostor.[smilie=sorry.gif]

VW KLUB DOLENJSKE IN BELE KRAJINE je zaključil tudi z prijavami. končna številka je 29 spisek je tukaj.
http://www.vwklub.com/forum/viewtopic.php?t=1081#5991
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Speedy napisal/-a:bozicek_razz.gif
To bo jutri! :)
Uporabniški avatar
OLD
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 53
Pridružen: Četrtek 7.8.2008 8:27:05
Kraj: med belokranjskimi griči

Odgovor Napisal/-a OLD »

bozicek_razz.gif

Ste preživeli?
vw je kot vino, starejši je-boljši je
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Ja, fajn je blo! Tudi tisti , ki smo imeli na Gorenjskem tudi nočenje, smo že doma. Hvala drugim klubom za udeležbo in pozornost, verjamem, da so se vsi dobro zabavali. Edina črna pika pa mogoče gostincu, saj ob pol dveh zjutraj ni bilo mogoče dobiti nobene pijače več. Saj razumem, da je december precej naporen mesec za ljudi, ki delajo v strežbi, vendar pa, če nekdo pripelje v nek lokal 150-200 ljudi, potem mislim, da si zaslužimo, da, če se že ne podaljša delovni čas, bi nas pa pred zaprtjem šanka lahko vsaj kdo od osebja na to opozoril in pobral naročila za zadnjo rundo. Tako pa.... Sicer pa smo mogoče malo krivi tudi sami, nismo se prej dogovorili. Kakorkoli, še enkrat- fajn je blo!
Zrel sem za v nebesa!
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

Fajn je blo [smilie=hop.gif]
Hrana je bila odlična,družba tudi, od samega veselja in radosti so se šampanjci odpirali kar sami od sebe :D .
Edino, kar si zasluži grajo je odnos strežnega osebja, in zaprtje šanka pred uradno uro zaprtja gostilne in še to brez kakršnega koli opozorila ali naznanila zadnje runde. Menim da tak odnos ni profesionalen in na mestu. Vem da ni ravno najprijetneje met odprt šank do ranega ju tra, ampak je***bat ga sm46.gif , takav ti je horoskop, če si gostinec(verjetno).

Drugač pa blo je fajn [smilie=pirgros.gif]
CHAPTER Štajerska!!!
Uporabniški avatar
Skrjanc jr.
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 379
Pridružen: Četrtek 10.2.2005 11:24:25
Kraj: ®irovnica

Odgovor Napisal/-a Skrjanc jr. »

Ja, preživeli smo prijeten večer (trezno!! :D ), bilo je super, dobra družba, dosti vsega (vsaj do pol dveh), pa mislim, da so bili ostali klubi tudi precej zadovoljni...

PS: Jože, si že odpeljal avto sm11.gif :lol: ?

LP, Skrjanc jr.
1968 Karmann GHIA
1972 1303
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Novoletna večerja je uspela, hvala organizatorju za trud in izpeljavo, jaz sem bolj pogrešal "velik skupni prostor" kajti stisnjeni smo bili kot sardince, da ni bilo pijače po drugi uri me ni kaj preveč skrbelo, ker mi je Geri priskrbel rezervo

Slika

Pa tudi šampanjca je bilo dovolj

Slika

Mesa je bilo dovolj krompirja premalo.

Slika

Torta je bila odlična

Slika
Slika

Tudi vrednostni bon smo podelili.

Slika

Z Joškom sva imela dodatno streho nad glavo.

Slika

Vsem hroščarjem sveta želiva veliko sreče in zdravja v prihajajočem letu 2009 pa, da Novoletne večerje od sedaj naprej ostanejo skupne.

Slika
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
nix
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 183
Pridružen: Četrtek 17.5.2007 11:32:49
Kraj: mb

Odgovor Napisal/-a nix »

blo fajn!

ker je ob pol 1 ze postalo malo tak tak, smo z Gerijem pa kompanijo pobegnili v Kranj, kjer je bilo v hroscarskem slovensko - avstrijskem vzdusju zelo veselo in zabavno vse do 5 al tam nekje :)

super je blo!
CHAPTER Štajerska!!!
Slika
Oddaj odgovor