6. MS v Savinjski dolini

Srečanja po Sloveniji.
VW meetings in Slovenia.

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

aljazkrebs napisal/-a:Čuj ki te hodite. :?:
Mi smo že zdavnaj doma :D
Gremo čist zmeri u isto oštarijo, ker se čaka, pa še nove kelnarce so, tako, da ... :lol:

Smo srečno prišli!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Marcel napisal/-a:js sm bil pa razočaran! :cry: 6000sit!!!?
kolkr se men zdi je blo pred tremi leti v novem celju velik več hroščev zdaj jih je pa zmeraj majn in to se mi ne zdi dobro :wink:
Zakaj si ti razočaran? Če si zaradi štartnine ti bom tkole povedal! Vsi, ki so bili tam in so jo plačali bi jo plačali tudi, če bi bili doma v tisti bajti ob avtopoligonu! ZAKAJ? Ker vsi vedo, da je potrebna finančna pomoč ob takšnem zalogaju kot je narediti eno srečanje! In s tem pomagaš!

Pridi na Bled na naše srečanje pomagat postavljat šotor in bodi gor dva dni redar pa boš imel zastonj štartnino, če je v denarju problem! :!:
Uporabniški avatar
Peško
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 693
Pridružen: Nedelja 7.5.2006 22:12:46
Kraj: GROSUPLJE
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Peško »

Tudi mi smo prispeli domov,končno pod tuš,pa.............. sm46.gif
1957 VW slammed oval
1960 VW T1 SO23
1975 VW T2 BUS
VW OLDSCHOOL - Slovenija
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Marcel napisal/-a:js sm bil pa razočaran! :cry: 6000sit!!!?
kolkr se men zdi je blo pred tremi leti v novem celju velik več hroščev zdaj jih je pa zmeraj majn in to se mi ne zdi dobro :wink:
Kaj ti je bilo tole prepoceni ali kaj ali hočeš povedat da je predrago. To je cena ki je bila v Izoli pri nas in sedaj v ©empetru. Saj ceneje ne more biti dobil si večerjo, zajtrk 3x pijačo in majico in to je to.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

VW KLUB DOLENJSKE IN BELE KRAJINE srečno prispeli domov. Sedaj ni problema ko imam 2mm debelo zajlo za gas.
Je pa res zanimivo zajlo sem imel tri leta s seboj, na našem srečanju je članu modri dirkač počila zajla sem mu je dal sedaj pa meni poči ko nisem imel rezervo.
Speedy hvala za zajlo.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Tudi Zasavci smo srečno prispeli domov, pa še predčasni tuš smo imeli. Seveda čisto zastonj 8)
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Vlado
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 596
Pridružen: Torek 22.3.2005 13:51:07
Kraj: MARIBOR

Odgovor Napisal/-a Vlado »

Evo že zdravimo posledice srečanja. :cry:


Nekje me je mogel vjest(piknit,vgriznit, itd.) zajedalec neznanega izvora(prasec :evil: ). Zadeva se je razširla na rdeči čudn flek fi 10 centimetrov z čudno oteklino. Bil pri dežurnem dohtarju, ne vejo kaj bi blo zdravijo pa kot da je bolerioza.

So me našopali z nekimi tabletami za kojne uspavat tak da sem zaj malo čudn
sm15.gif sm32.gif sm77.gif sm74.gif smiley11.gif



Ko vijiš, da so v normalno vlki škatlci za aspirine al pa lekadol, samo tri tablete,pol veš kolk je ura.
Pol pa morš požret dve eno za drugo pa se veselica lahko nadaljuje metalec.gif
CHAPTER Štajerska!!!
Uporabniški avatar
DREJA
Dizelaš
Prispevkov: 310
Pridružen: Torek 15.2.2005 11:45:58
Kraj: Zagorje ob Savi
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a DREJA »

Za spremembo sem bila hitr doma, skor mal prehitr :lol: Pa smo šli še na kofetka pol sem pa začorila ke do osmih zvečer...matr je blo fajn :D ...
Pa vsako mišico posebej čutm, sm taka k stara mama k se komi premika..
Drgač pa palačinke so ble super, družba pa ravno tako...

LP iz Zagorja
Moje misli včasih ne samo, da tavajo naokoli,
ampak me popolnoma zapustijo...
Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Marcel »

:lol: :lol: :lol: kaj naj rečem če vi tak mislite pol bopa že držal ampak sam naj povem da smo mi na istem poligonu u šempetru naredl motozbor tak velik da nam je placa zmanjkal na konc pa je bla muska ,policija z motorji, brane legan, benka pulko in miran stanovnik in kamp za 3 dni pa še zastonj medica za dobrodošljico pa je bil zastonj vstop pa smo mel glih tak okol 25 sponzorjev tak ko jih je blo tu :P S tem da smo mel profesionalno varnostno službo pa tud gostinjstvo če smo že pri tem kaj mora bit in kaj ne :wink: mislim da če nebi blo usopnine bi blo velik več hroščkov tam in bi pojedl in spil za tisth 6 jurjou pa še fešta bi bla boljša.
V soboto sm namreč bil na enem letalskem mitingu v preboldu in sm bil redar pa se mi je čudno zdel ker so bli najmajn trije hrošči na eltalskem namesto na hroščarskem meetingu :lol:
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
Uporabniški avatar
DREJA
Dizelaš
Prispevkov: 310
Pridružen: Torek 15.2.2005 11:45:58
Kraj: Zagorje ob Savi
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a DREJA »

Pol pa najbolš de kr pr motoristih ostaneš če ti pr hroščarjih ni všeč...
Moje misli včasih ne samo, da tavajo naokoli,
ampak me popolnoma zapustijo...
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

DREJA napisal/-a:Pol pa najbolš de kr pr motoristih ostaneš če ti pr hroščarjih ni všeč...
Podpišem!
Uporabniški avatar
FiLe
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 375
Pridružen: Ponedeljek 11.7.2005 10:46:48
Kraj: POLŠNIK

Odgovor Napisal/-a FiLe »

Marcel napisal/-a::lol: :lol: :lol: kaj naj rečem če vi tak mislite pol bopa že držal ampak sam naj povem da smo mi na istem poligonu u šempetru naredl motozbor tak velik da nam je placa zmanjkal na konc pa je bla muska ,policija z motorji, brane legan, benka pulko in miran stanovnik in kamp za 3 dni pa še zastonj medica za dobrodošljico pa je bil zastonj vstop pa smo mel glih tak okol 25 sponzorjev tak ko jih je blo tu :P S tem da smo mel profesionalno varnostno službo pa tud gostinjstvo če smo že pri tem kaj mora bit in kaj ne :wink: mislim da če nebi blo usopnine bi blo velik več hroščkov tam in bi pojedl in spil za tisth 6 jurjou pa še fešta bi bla boljša.
V soboto sm namreč bil na enem letalskem mitingu v preboldu in sm bil redar pa se mi je čudno zdel ker so bli najmajn trije hrošči na eltalskem namesto na hroščarskem meetingu :lol:
Kaj naj rečem: "Brez nič ni nič!"
Če bi vse samo skozi denar gledali, potem je najboljše, da kar doma ostaneš, pa še to ni zastonj.
Glede na izkušnje se tudi jaz ne strinjam s teboj, saj za kvalitetno srečanje poleg prekleto dobre volje zagotovo potrebuješ tudi finančna sredstva, ki se ponavadi pridobijo tudi (poleg sponzorjev) s štartnino!

Očitno ti prispevek k kvalitetnejšemu srečanju in s tem prijateljevanje s hroščarji ne pomeni veliko! Pa brez zamere 8)
KAKO MALO JE POTREBNO, DA JE ČLOVEK SREČEN!
Oddaj odgovor