Predstavljanje B.L. trike

Ostali VW; buggy, trike, 181, swimm,...

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
mladen65
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 47
Pridružen: Ponedeljek 6.7.2009 22:07:28

vw trike

Odgovor Napisal/-a mladen65 »

Po moje v trike paše razen hroščevega motorja še samo porsche 911 na frgazerje seveda.So pa ti naši slo izdelki v večini primerov tako nakrajclani da bi vzel fleksarco(brusilko)in agregat za elektriko in ko bi kje kakšnega srečal bi kr rezal ,rezal vstran nepotrbne in kičaste dodatke nekateri že pri hroščevem motorju navesijo vsegaboga kako bi šele pa to zgledalo z nekimi fordi....daj gor dober vw motor pa je ,razen če se gdo misli vozit z njim recimo v službo vsak dan npr.200km.se opravičujem mal me je odneslo pa brez zamere.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Sandi, zakaj pa bi dajal diesla noter? Kakšen poseben razlog ali samo majhna poraba?
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: vw trike

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

mladen65 napisal/-a:Po moje v trike paše razen hroščevega motorja še samo porsche 911 na frgazerje seveda.So pa ti naši slo izdelki v večini primerov tako nakrajclani da bi vzel fleksarco(brusilko)in agregat za elektriko in ko bi kje kakšnega srečal bi kr rezal ,rezal vstran nepotrbne in kičaste dodatke nekateri že pri hroščevem motorju navesijo vsegaboga kako bi šele pa to zgledalo z nekimi fordi....daj gor dober vw motor pa je ,razen če se gdo misli vozit z njim recimo v službo vsak dan npr.200km.se opravičujem mal me je odneslo pa brez zamere.
Te je kar orng zaneslo. :lol: :lol: :lol: mislim, da bi si kar orng vojno prislužil po Eu, ker nakranclanih je dosti, mene osebno nič ne motijo okraski.

Ko voli nek izvoli

Pa tudi te trike iz juga me ne silijo na bruhanje samo nekak hudo estetski baš niso.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
sandi
Tafrišn
Prispevkov: 3
Pridružen: Sobota 18.9.2010 21:30:26

Odgovor Napisal/-a sandi »

Sem že odstranil hroščev motor in vgrajujem golf 1.9 TD. V naslednjih dneh vam pošlem slike trajka z starim in z novim motorjem. lep pozdrav hroščarjem kmalu bom imel viška motor hrošča letnik 2004 kromiran do daske. Diesel zakon............ !!!!!!!!!!!!!
Oddaj odgovor