T1 na spedenaj moj avto

Tukaj pišite o kombijih, busih, bullijih,....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
gregaz
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 12
Pridružen: Petek 13.11.2009 11:02:45

T1 na spedenaj moj avto

Odgovor Napisal/-a gregaz »

Pozdravljeni vsi

ker je moj bus edini t1 prijavljen na nagradno igro Spedenaj moj avto vas prosim za kak spodbuden komentar, ki lahko pomaga pri izbiri. Je pa še en T3 tud za spodbujat.

LP vsem

link: http://www.spedenaj-moj-avto.si/si/tekmovalci
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

....pa hrošč pa T2 tudi.
No, ker si se javil sem dal glas zate, pa upam, da to ni zadnji post na forumu! :?
Uporabniški avatar
Samo.
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 159
Pridružen: Sreda 23.4.2008 13:42:32
Kraj: Šmartno ob Paki

Odgovor Napisal/-a Samo. »

razumi kakor hočeš ampak po moje, je bolje da te ne sprejmejo ker kaj veš kakega hudiča bojo navesili na avto, ker slovenski "predelovalci" avtov je najbol pomembno dati gor par kg poliestra da je avto bolj aerodinamičen, kar pa t1 nikakor ne bi sedlo...

upam da kdo ne bo razumel napačno ampak riž in t1 ne gre skupaj :wink:
če nimaš svojih sanj, nimaš ničesar
gregaz
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 12
Pridružen: Petek 13.11.2009 11:02:45

Odgovor Napisal/-a gregaz »

Klemen Klemen napisal/-a:....pa hrošč pa T2 tudi.
No, ker si se javil sem dal glas zate, pa upam, da to ni zadnji post na forumu! :?
tudi T2 se je pojavil danes, bravo za Transporterje.

Kar pa se načina predelave tiče naj bi naredil kar hočeš???

no vsekakor pa vprašanje za vas "klubovce" za novinarsko konferenco mislim da konec meseca potrebujemo še dva kombija in sicer T2 in T3 v dobrem stanju če kdo ve za koga ki ga lahko posodi za par dni pokličite na 040 88 77 44. Želimo zbrati vse generacije Transporterja.

pa na slišanje
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Samo. napisal/-a:razumi kakor hočeš ampak po moje, je bolje da te ne sprejmejo ker kaj veš kakega hudiča bojo navesili na avto, ker slovenski "predelovalci" avtov je najbol pomembno dati gor par kg poliestra da je avto bolj aerodinamičen, kar pa t1 nikakor ne bi sedlo...

upam da kdo ne bo razumel napačno ampak riž in t1 ne gre skupaj :wink:
Ja maš prav Samo, ampak saj naj nebi delal nekaj kar nočeš (kar v tem primeu verjetno noče noben od nas, da bi nam plastiko gor popal). Nebi pa bilo slabo, če bi dobil safarije, nove čevlje, močan motor,.... 8)
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Fantje tole predelavo bo delal Kadunc (A3M), se poznamo zlo vredu in je ok ampak oni sploh nimajo delavnce, tole bo samo body kit in feltne,...
skratka mal rižotke z sladko kislo omakco. Škoda upov da bi koga od vas izbral in še manj da bi delal to kar je vam všeč.
Uporabniški avatar
Tine
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 102
Pridružen: Četrtek 12.3.2009 12:06:46

Odgovor Napisal/-a Tine »

A3M je sinonim za riž in plastiko. Žal. So delali en čas z revijo Avtomagazin neko hondo skupaj, pa je blo vseskupaj precej boga zadeva na koncu. Se prodala po delih, seveda. Ja, tocno ta honda ki jo imajo v bannerju.
Chapter Štajerska.
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Ja ta Honda je bla en zlo drag teglc za rože, ker ni nikol spelala. Tud zalaufala ni nikol.
Oddaj odgovor