VW T2 Westfalija - Mogoče pa bo kaj s tega?

Tukaj pišite o kombijih, busih, bullijih,....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
_Sn4Ke_
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sobota 26.1.2008 12:12:47

VW T2 Westfalija - Mogoče pa bo kaj s tega?

Odgovor Napisal/-a _Sn4Ke_ »

Pozdravljeni!

Na internetu sem našel ugodno T2ko za 1800€. En čas sem samo gledal oglas... bil je en teden na netu, potem pa je zginil. Sem si mislil, ok, škoda, prodano :cry: . Nakar pride neko večer čez 1 teden spet ta oglas na net. Jaz samo :o :eek:- :o I'll buy it! Se doma vse dogovorim, grem zjutraj spet pogledat oglas... ha? oglasa več ni bilo?! No ostala še mi je telefonska...

Potem mi je dedek pomaga in pokliče (ker ve nemško) in se mu javi neka gospa in pove da se pri njih nič ne podaja? Potem pokliče še enkrat naslednji dan in mu ista gospa pove da so njenemu sinu rekli da je to še samo za odpad. Zato je dal na net da bi videl če dobi kakšno ponudbo.

Evo nekaj slikic prečudovitega westyja.

Slika

Slika

Slika

Slika


Mislite, da imam kakšno šanso dobit tole vozilo? Ker oglas je bil napisan v nulo. Nisem niti podvomil, da ga ne bi hotel prodati. Zraven je bil celi spis o samem kombiju. Jaz sem že načrtoval pot do tja, itd. Mislim da bi bilo najbolje, da dobim direktno telefonsko do lastnika? Mogoče pa bi ga vseeno prodal, če mislijo da je to samo še za odpad. Upam da mi uspe.

LP, poročam naprej.
Zadnjič spremenil 2, dne _Sn4Ke_, skupaj popravljeno 0 krat.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Če ti uspe dobiti številko lastnika in iti avto pogledat si kar na konju, ker tole res ne izgleda za odpad.
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ja to je res samo še za na odpad in ta odpat je pri meni doma. :lol: :lol: :lol:

Bejš takoj po njega.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
Dika
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 175
Pridružen: Ponedeljek 24.9.2007 19:31:03

Odgovor Napisal/-a Dika »

Nebih se ljutio da ga dovezu i bace kod mene. :D
Uporabniški avatar
_Sn4Ke_
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sobota 26.1.2008 12:12:47

Odgovor Napisal/-a _Sn4Ke_ »

Jaz bi že šel po njega, pa ne vem če ga zdaj proda al ne. Njegova mama pravi da ne, samo jaz bi se rad z njim slišal, pa naj on pove kak pa kaj. Ker oglas je že skinjen, ker ga je samo zanimalo če bi se našel kateri kupec zanj. Zdaj ko pa se je našel, pa ga ne proda :evil: . Bo že vido :twisted: .
Uporabniški avatar
_Sn4Ke_
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sobota 26.1.2008 12:12:47

Odgovor Napisal/-a _Sn4Ke_ »

Ja nič, prešnjega busa nisem dobil, ker je bila napizdancija in ga lastnik noče prodat. Zato sem budno spremljal dogajanje in čakal na novega. In pol :o :o :o . Cena 1900, zgleda pa :eek:- .


Slika

Slika

Slika

Slika



Seveda takoj napišem email, si shranim kontakt, čakam 1 dan odgovora ni. Danes mislim poklicat, potem pa piše da je bil oglas odstranjen zaradi zajebancije. Pa to ni res, kaj se folk res ne ve drugo kot norčevat iz ljubiteljev T2 :evil: :evil: :evil: sm79.gif .

Če zveste za kakšnega T2 westfalia, za ceno do 2000€ bi vas lepo prosil če me kontaktirate.

LP
nix
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 183
Pridružen: Četrtek 17.5.2007 11:32:49
Kraj: mb

Odgovor Napisal/-a nix »

ce si to gledal na e-bayu se da takega prodajalca prijavit, da se ga izbrise :)
CHAPTER Štajerska!!!
Slika
Uporabniški avatar
_Sn4Ke_
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sobota 26.1.2008 12:12:47

Odgovor Napisal/-a _Sn4Ke_ »

Na žalost je bil mobile.de . S tem da je bil naveden pri drugem drugi kraj, itd.
Uporabniški avatar
_Sn4Ke_
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sobota 26.1.2008 12:12:47

Odgovor Napisal/-a _Sn4Ke_ »

Mogoče pa bo kaj s tega. Kontaktiral me je lastnik druge T2ke. Izmenjala sva nekaj emailov. Rekel mi je da je avto v prfektnem stanju in da ima narejenih 99 890Km. Še 110, pa se bo 1. obrnil števec. Pravi da je trenutno avto v Španiji (mogoče dopust al?) in da mi ga od tam lahko pošlje za 230€.

Rekel je tudi: "Also you have inspection periode some day's and if you like the car you will buy it." To pomeni da mi avto pošlje in če mi je všeč da ga kupim al kaj? Ker je vseeno malo nerodno kupit avto brez da ga prej pogledaš.

Ker pa je bus nekam poceni, bi rad tudi vedel da ni ukraden? Kje lahko to preverim? Poslikal mi je tudi šteilko šasije. Čeprav pravi da je motor v prfektnem stanju, je nekam sumlivo čist, je možno da kaj prikriva?

Evo še nekaj drugih slikic.


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Aja pa na mobile.de je pisalo da je oglas napizdancija in da naj ne kontakritamo prodajalca, zdaj pa res ne vem ali bi me rad nasral ali je vse res, vredu in legalno.

Nasveti dobrodošli.

LP
Uporabniški avatar
Kubi
expert za navijanje
Prispevkov: 162
Pridružen: Ponedeljek 1.5.2006 16:27:49
Kraj: POŽARNICE

odgovor

Odgovor Napisal/-a Kubi »

A se ti ne zdi da je stvar mal prepoceni?Če je dober samo motor od katerega so slike je cel vreden več.
kubi
Uporabniški avatar
_Sn4Ke_
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sobota 26.1.2008 12:12:47

Odgovor Napisal/-a _Sn4Ke_ »

Hello
The selling price of the car is 1.990 Euro with transport service and insurance taxes included to your place. I have found the best shipping company specifically for cars transportation and also offers protection for sellers and buyers in online transactions .I will explain how the company works.All I have to do is to leave the car in the company custody.The company will make all documents neccessary to transport the car to you,insurance and payment.After the shipping is done you have to deposit the money in the company account as a security measure.Then the shipping company will deliver the car to your place in 6 days.After you receive the car you will have 5 days inspection period for driving and testing the car.If you will be agree to keep the car you have to ask the shipping company to release the money to me.In case you don't want to keep the car the shipping company will return your money to you and also the car to me with my expense.
This is the best way to send you the car because you will have 5 days to inspect the car and drive before you decide on the purchase.
For detailed information please contact the shipping company at: www.haty-transport.6x.to


Tako bi naj stvar baje potekala.

Tale del mi edino ni všeč: After the shipping is done you have to deposit the money in the company account as a security measure.

To je treba nakazat ves denar vnaprej? Ker če je tako se tega ne grem.

LP
Uporabniški avatar
smrco
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 313
Pridružen: Petek 10.3.2006 13:12:04
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a smrco »

Ej da nebi kej se sov tazgale biznisa...to so take nategavscine, da se kr kadi. En moj kolega je tko nakazov dnar, pa ni vidu ne blaga(mobitela), ne denarja nikol vec :evil: To so ljudje ki od tega zivijo, in so zlo prepriclivi, ko pa je treba se javit na e-mail po tem ko denar nakazes, jih pa ni nikjer vec...tko da tole odpade!
PlayBoy & PlayBug!!!
Uporabniški avatar
_Sn4Ke_
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sobota 26.1.2008 12:12:47

Odgovor Napisal/-a _Sn4Ke_ »

Ok, hvala. Tudi na enem drugem forumu so mi rekli ne. Lastniku bom rekel, da dam denar samo na roko in to takrat ko že dobim avto. Torej če mi ga pripelje da ga jaz vidim, probam, mu dam denar, drugače pa ne.
Uporabniški avatar
Hrvoje-ZD
VW BK Dalmacija
Prispevkov: 270
Pridružen: Sobota 24.12.2005 19:03:12
Kraj: In the sunset on the beach...Zadar/Croatia

Odgovor Napisal/-a Hrvoje-ZD »

_Sn4Ke_ napisal/-a:Ok, hvala. Tudi na enem drugem forumu so mi rekli ne. Lastniku bom rekel, da dam denar samo na roko in to takrat ko že dobim avto. Torej če mi ga pripelje da ga jaz vidim, probam, mu dam denar, drugače pa ne.
I ja mislim da ti je to najbolje riješenje u ovom slucaju :!:
Ako je prodavatelj imalo ozbiljan pristat ce na to.Uostalom to ga ništa ni ne košta da ti odeš pogledat auto.
Najviše što ti mozes izgubiti je dan ili dva koje provedeš na putu i nešto sitno € koje potrošiš dok si na putu.
Sretno s kupovinom 8)
KOMBIT CHAPTER


1978 T2 "Bajadera"
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

Za ta denar mislim, da ga prodajalcu nikamor ne bi bilo treba odpeljat, ker bi marsikdo prišel sam po avto... Tko, da vzemi malo z rezervo vse skup.
Oddaj odgovor