There´s a new BULLI in town

Tukaj pišite o kombijih, busih, bullijih,....

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

There´s a new BULLI in town

Odgovor Napisal/-a Simon »

Ja tudi jaz sem si privoščil še malo večje vozilo.Včeraj pripeljan iz Salzburga,kupljen preko Ebay-a za 775e.Stanje je srednja žalost(počena vetrobranska šipa-imam že drugo,ne vžge-pokvarjen štarter,notranjost gola-vseeno ker bom itak delal kamper varianto,to je to za ta gnar.Uredim še papirje potem pa ga pustim do jeseni(srečanja,gradnja hiše) pol pa veselo na delo :lol:
Lp Simon
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Zadnjič spremenil 1, dne Simon, skupaj popravljeno 0 krat.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Bravo!
Kombi chapter se veča hitro! :D
Čestitke in upam, da boš čim prej užival v njem! Mislim v vožnji! :lol:
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Simon »

hvala,matore
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

grrr.. simon.. ti zavidam.. si mi ga spelal pred nosom... bte, koliko si odštev za vavto vleko, in seveda od kod do kod (pa ne mi rec da maš prijatlja, ki ma vleko, itd itd 8) )

Drugače pa le poguno naprej in upam da se vidimo na kakšnem srečanju...
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Simon »

prvič:ggrrr nobenemu ga nisem speljal na E-bayu vsak lahko bida samo postavi si limit kolk si pripravljen dati za stvar pa z malo sreče postaneš lucky winner,vleko sem plačal pošteno,vozil sam,dobil pa preko prijatelja kr ugodno,več podrobnost prihodnjič :lol:
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

no, ta grr je bil itak v hecu... No, glede prevoza me pa res zanima, tako da te prosim če mi lahko sporočiš (lahko na pm) in pa nadaljni postopek, ki ga moraš sedaj opravit (papirji)...

Še enkrat, čestitke ob nakupu in pa na čim prejšno realizacijo :wink:

P.S. no hard feelings.. mogoče se ti oddolčim s kakim pivo, navsezadnje nisma tako daleč narazen...
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Simon »

nisem jezen,glede vlek pa je tako da so vsi požrešni prasci(dobesedno),razen ta moj ki mi jo je posodil samo od prijateljevem posredovanju in ker sem šel po oldtimerja(sam lastnik vleke ima 2 oldija),drugače pa najem prikolice sploh ni drag 30 e dan,rabiš samo en močan avto in B+E vozniško.Glede papirjev javim ko bojo urejeni.Drugace pa je stvar potekala tako:jaz sem zmagal na Ebayu,poklical prodajalca naj mi uredi overjen prepis,potem sem šel v Salzburg po avto,naložil,plačal,odpeljal domov,brez kakršnih koli problemov-simpl ko pasul,kako bo z papirji pa še ne vem :wink:
glede srečanj-sem skoraj na VSEH :lol:
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

no hvala za info.. se nadejam še več... Glede vleke, vem kako je.. Ponavadi ima vleko kak mehanik, ki itak misli... sej vemo vsi kako je z njimi... So pa tudi izjeme (dokaz je tvoj)

Prikolico bi že nekje dobil, problem je samo s priklopom (močan avto je, izpit pa tudi..) No, ko bom tako daleč, bom že nekak :)

Mimogrede, ker sva že ravno v debati, bi te prosil za uslugo... Mi lahko poveš (izmeriš) medosno razdaljo.. Od sprednjega konca, do vključno zadnje gume.. Da vidm, če ga spravim na kombi ;)

Hvala in lp
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Simon »

ne sanjaj o nalaganju na kombi,privezanega sem imel z osmimi gurtnami,saj me furaš žakelj krompirja :eek:- :roll: ,kaj če ti dol pade,povzročiš nesrečo,to ni igra človek,kako ga boš naložil,ne mi reč da se bos po fosnih gor peljal.vleka al pa prikolica pa pika :evil:
Uporabniški avatar
mavs
Ornk hroščar
Prispevkov: 286
Pridružen: Nedelja 4.11.2007 14:28:03

Odgovor Napisal/-a mavs »

hm.. že dosti avtomobil je tako šlo (od golfom V do...) v stilu bulgarija import :) Pač razmišljam vse mogoče :)
Uporabniški avatar
_Sn4Ke_
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 40
Pridružen: Sobota 26.1.2008 12:12:47

Odgovor Napisal/-a _Sn4Ke_ »

Lepa pridobitev. Syncro?
Uporabniški avatar
pomaranca72
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 196
Pridružen: Četrtek 8.11.2007 20:06:28

Odgovor Napisal/-a pomaranca72 »

Simon BOMBA čestitam na novi pridobitvi!!!!

Kar solidna stvar da pa ga boš fštimal tak kot treba pa sploh ne dvomim glede na prejšnji izdelek !!!
Ko ga je mala vidla je rekla če se boš špilal gasilca (ha,ha...)

No pa veliko volje pri delu a bogami i penezov!!!!!!

R&D
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Simon »

Hvala,hvala,lučka je že na panku,tak da je civil,glede vštimanja bo bol izi varijanta,nema para haÄ‘ija :lol: .
Ne ni Synhro 8)
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Simon »

Evo papirji so urejeni.Postopek je sledeč:
-rabiš overjeno kupoprodajno pogodbo+prometno
-greš na davčni urad kjer plačaš(po novem tudi za avte nad 30 let) 1% DMV-ja
-pridobiš od ene od zvez certifikat ali strokovno mnenje(jaz sem se odločil za cetifikat pri eni od zvez,ki me je prišel 35E(1 teden čakanja nanj),strokovno mnenje pri drugi zvezi bi me prišlo v grobem 300E :roll:
-vse papirje pošlješ (vključno z slikami avta)ustanovi ki opravlja homologacije(jaz sem se odločil za tako ki ji ni treba voziti avta na ogled),malo težiš po telefonu da se ti mudi :twisted: ,in v roku parih dni je vse urejeno :lol: .Celotna papirna vojna je stala približno 140 E.
Evo to je to za ta gnar,SE VIDIMO V IZOLI :P 8) :|to rztm2.gif
Joža
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 19
Pridružen: Nedelja 6.1.2008 22:46:29
Kraj: Selo pr Žirovnc
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Joža »

_Sn4Ke_ napisal/-a:Lepa pridobitev. Syncro?
Sistem Syncro se je v serijski uporabi prvič pojavil januarja leta 1985, na modelu VW Transporter, februarja leta 1986 so ga že namestili v Golf Syncro 90KM, kasneje pa so sledili še bolj ‘eksotični’ modeli, najprej Country Golf, potem pa še močnejše različice, kot so Golf G60 Syncro ali Golf Rallye in pa izjemen model Golf Limited. Sistem so preizkusili tudi na tekmovanjih, v času Golfa Rallye.

Vir:
http://www.favdl.com/index.php?option=c ... Itemid=153
Oddaj odgovor