T1 Rusty kombit

Tukaj pišite o kombijih, busih, bullijih,....

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

MatejC napisal/-a:Če ga boš pa kdaj prodaju pa kej povej da nau odšel od bajte v ilegali kokr DC...
A veš MatejC, sej sem omenu nekajkrat (mogoče tebe ni bilo zraven) da ga prodajam in za koliko ga prodajam. Ko pa sem videl, da se ljudje samo smejijo, ko jim ceno povem, sem pa nehal ponujat in našel enega kupca, ki mi je dal toliko kot sem hotel zanj.
Je pa novi kupec rekel že takrat, ko je bil kombit šele 14 dni v Sloveniji, da naj mu povem, če (ko) ga bom prodajal!

Pri nas nekateri še vedno ne vedo koliko te (nekatere) stvari stanejo potem se pa norca delajo ko ceno poveš.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

@ sid

The bus was bought in Serbia for 3000€ and yes it will stay a rat look for a while.

I hope my RUSTY KOMBIT will be droped down and have a new wheels (like to have EPMI-5 polished or SPRINTSTAR) in a 2008.

Just need to save some money first! :D
Uporabniški avatar
sid 63
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 21
Pridružen: Četrtek 3.5.2007 15:56:41
Kraj: husbands bosworth uk(gornja radgona)

Odgovor Napisal/-a sid 63 »

Hey klemen you got the deal of the century there,it will look smart when its dropped and with some cool wheels.I've always liked the empi 5 spoke but when my brother brought his bus he had brm's on it and they look cool too so i dont know what to put on mine (when i get the money).have fun with your bus and if you happen to find anymore amazing deals like that let me know cause i will need one for my son to drive when visits slovenia. :lol: .Slika
water is for the window washers and the engine now
Oddaj odgovor