prodam hrošč 1200, letnik 73`

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Blokirano
hroščar
Tafrišn
Prispevkov: 1
Pridružen: Petek 15.10.2010 10:18:06

prodam hrošč 1200, letnik 73`

Odgovor Napisal/-a hroščar »

Evo, tale hrošč 1200, letnik 1973 je že kar nekaj let pri naši hiši ampak ga nikoli nihče ni uspel kompletno obnovit in zrihtat za registracijo ker pač nismo neki bogati ljudje :) . pred več kot 10 leti je ta avto kupila moja mama ki je tako kot jaz navezana na hrošče. takrat ga je dala na novo prebarvati, vgradili so tudi nekaj novih delov(zavorni cilindri...) ampak ker so to barvali pač taki ljudje, so pri razstavljanju delov elektriko odklopili in razrezali in jo pustili tako. nato sem ga začel popravljati jaz popravil sem komplet elektriko v avtu(imel sem kable in dele iz drugega hrošča) ter tudi druge stvari so bile v slabšem stanju(zavore luči in takšne malenkosti) amak mi je za nadaljna popravila zmanjkalo denarja. motor deluje brezhibno, ima nove kable svečk, nove platine ter kondenzator, prejšnje leto sem menjal olje in vgradil nov glavni zavorni cilinder, le stikalo zavornih luči ne deluje. vožen je bil večkrat na teden tu pri nas(do sosedov in podobno) in sem si ga vedno želel obnoviti in registrirati, ampak sem spoznal da mi to ne bo uspelo in zato ga raje prodam kot pa da stoji doma. zraven dam še tudi nekaj delov od motorja(sesalni kolektor, mislim da še je en uplinjač, ipd.)

CENA JE 400e ( cena ni zadnja) :)

Tel. št.: ***-***-***(Boris)


OGLAS IN KONTAKT ODDAJTE POD RUBRIKO OGLASI! (@MOMO)

Ogled je možen v okolici maribora(fram)Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Lepo... ampak, kot že mnogokrat povedano, se za oglase ne odpira nova tema, ampak se uporabi rubrika "Oglasi" :?

ZAKLEPAM!
Slika
Blokirano