hrošč-->kje,kako?

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
zimc
Tafrišn
Prispevkov: 2
Pridružen: Ponedeljek 28.3.2011 19:53:16

hrošč-->kje,kako?

Odgovor Napisal/-a zimc »

Najprej lep pozdrav vsem na forumu, tudi sam bi rad si lastil hrošča in trenutno razmišljam o nakupu. Rad bi zvedel na kaj moram približno paziti pri morebitni obnovi pa kje so tudi ugodne cene??
Uporabniški avatar
Mahne
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 101
Pridružen: Torek 27.3.2007 17:14:05
Kraj: Brkini/Lj.

Odgovor Napisal/-a Mahne »

Pozdravljen,

jaz nisem ravno strokovnjak, ampak ti lahko kaj povem iz svojih izkušenj (oz. napak):

1. najprej poišči podobne teme na forumu, je bilo že kar nekaj napisanega, in upoštevaj te nasvete
2. pri obnovi pazi da veš kaj delaš :) . Drugače se ti splača kupit čim boljšega, da ga ne bo treba takoj razdirat, razen če imaš veselje s tem. Pazi predvsem na rjo, poglej na forumu kakšno temo o obnovi, boš takoj videl kje so šibke točke hroščev. Če se ne spoznaš na hrošče, vzemi s sabo nekoga ki se. Kolikor vem, se vedno in na vseh koncih Slovenije najde kdo, ki je pripravljen pomagat. Ne preveč hitet z nakupom, malo se najprej razglej, fajn je če greš na kakšno srečanje, ker lastniki hroščev radi govorijo o svojih avtih in boš veliko izvedel.
3. ugodne cene - kot že rečeno, boljše da daš v osnovi malo več in kupiš solidnega, ker se ti kmalu povrne. Avti se prodajajo na forumih in v oglasih, odvisno kaj je zate ugodno.

LP M
zimc
Tafrišn
Prispevkov: 2
Pridružen: Ponedeljek 28.3.2011 19:53:16

Odgovor Napisal/-a zimc »

ja sej zdaj tehtam pač ali bi se mi splačalo pač imeti hrošča za vsakodnevno uporabo ali naj obdržim še zdajšnji avto pa imam tega pač za čez poletje pa za lepo vreme, zato bi prosil če mi pač kdo pove kako se kaj obese hrošč tudi tko za vsakdan :?:
jura
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 122
Pridružen: Nedelja 13.9.2009 15:40:11
Kraj: Duplek (MB okolica)

Odgovor Napisal/-a jura »

Ja morš se zavedat da to ni nov avto in se moraš tu pa tam spomnit pa pogledat pod haubo, olje preverit, malo zmigat cevke za bencin, če so še ok itd.
Tudi olje se menjava pogosteje kot si navajen pri novejšem avtu.
Ob rednem vzdrževanju mislim da nebi mel problemov, je pa fajn da ti ni to edini avto pri hiši ker se kako popravilo hitro lahko zavleče par dni...
Oddaj odgovor