od nabave hro±ča do končnega izgleda je dolga in strma pot

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Žaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 55
Pridružen: Četrtek 12.10.2006 9:30:57
Kraj: vodice
CONTACT:

od nabave hro�ča do končnega izgleda je dolga in strm

Odgovor Napisal/-a Žaba »

Dan :)

To je moj prvi post po predstavitvi. Tko k sm �e v predstavitvi povedal sm letos kupu hro�ča. Na srečo mam kr veliko gara�o da se da delat. Najprej sm avto opral pa spucal v nulo. pol pa sm dal dol �kolko (bla je privarjea na podn) :( tko da sm mogu �agat. Zdej stvar tko stoji in bo stala dokler ne bo kej dnarja. Za �kolko zrihtat sm �e zvedu kje bodo to naredl pa po�trihal. Res da bo to kr zajetni kupček dnarja sam se splača :)

Zdej pa podvozje :)
Podvozje bom rihtal sam pa me zanima na kaj vse morm pazit pa kje so kak�ni skriti detajli k jih je dobr vedt predn se lotim tega zelo zanimivega opravila :D Zamenat pa morm 100% panele k so �e precej načeti. ostalo pa tist del kjer je �kolka pritrjena na podvozje. Ostalo je pa �e dost uredu. Razn tega da je treba vse spucat (jekleno krtačo pa gasa) pa pol za�čitit pa pobarvat a pa kromirat (se �e odločam).

No na koncu pa �e motor :)
Dela ko nov:) Samo ga bom mogu dat dol k bom podvozje rihtu. Tuki mam podobna vpra�anja kot pri podvozju. Kak�ne posebnosti detajli na katere je treba bit pozorn da ne zaj.... vsega skupi.

Toliko za enkrat

Več pa bom pisal sproti. K se mi bo kje ustavl.

lp �ABA
Žaba
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 55
Pridružen: Četrtek 12.10.2006 9:30:57
Kraj: vodice
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Žaba »

Spet jest :)

Glede kromiranja nism mislu podna ampak samo nosilce za gume pa vse kar je povezano s tem. K mam občutek da mi podna noben nebi hotu v celoti kromirat :D. Če pa bi mi ga �e kdo hotu bi mogu bit pa jest tisti k bi skb oropu :D

Mam pa �e eno čist tehnično vpra�anje kako nalimam sliko zravn

lp �ABA
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

karkoli spodaj kromirat se mi zdi potrata denarja, če ga ne misli� izključno po �ovih vozt, ker se na kromu rja kar razpase, in je dosti nege potrebno, da ohranja svoj lesk... Sploh pa na podvozju se bolj splača kaka dobra epoksi barva,...
Oddaj odgovor