Turbo hro±č

Vse v zvezi s hrošči

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Marcel »

A je že kej probval kakšn čas doseže na 402 metra?
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Simon »

kaj si ti Marcel sploh delal v SG če pa je blo v Izoli srečanje ki se ga vsak pravi "HRO©ČAR" mora obvezno udeležit??
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

Marcel ma prov tistemu v izoli proti temu kakšn je bil včasih komaj še lohk rečemo srečanje!!!!!!!!!!!! In to samo zato ker so iz družabnega dogodka nardil firmo kjer je treba ornk zaslužt pa posledično tud vse prestavl iz odlične lokacije v simonovem zalivu , v zemljo med oljke kjer je pač plac zastonj! :x
Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Marcel »

poglej js nerad hodim na srečanja hroščev samo zato ker morm tak dnar odštet če čem avto not parkirat pa ne mi govorit o hrani in pijači ko če jo bom hotel si jo bom že kupil mislim da bi to mogl bit dostopno usakemu ne pa da morm dat 3 al 5 jurjou ki pa itak vemo da jih mal kir študent premore drugač bi se pa prav z veseljem poveselil s člani kluba in z usemi lastniki zračno hlajenih VW-jev. in zato raje grem na moto zbor kjer vem da se na prizorišče pripeljem zastonj in jem in pijem kar mi paše in kolk mi paše pa brez zamere! :wink:
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
CRC
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 372
Pridružen: Ponedeljek 7.11.2005 18:29:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a CRC »

jjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjj Marcel ti si naš!!!! :lol: :lol: :lol: Gremo se spuntat
Uporabniški avatar
Marcel
Ornk hroščar
Prispevkov: 254
Pridružen: Ponedeljek 21.2.2005 18:48:58
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Marcel »

poglej js sm v motoklubu ko smo prav letos 28. aprila mel otvoritev motoristične sezone na poligonu v šempetru kjer vam je vsem znano da je dober plac gostje so bili Miran Stanovnik, Benka Pulko, Brane legan Slovenska policija, Reševalci na motorjih in ne bom več našteval pa smo use pokril z sponzorskim denarjem pa še pijača za dobrodošlico je bla in podobno tak da o tem nebi prosim sam hoto sm povedat da nekateri pač nimamo dnara za takšne stvari in zato sem nadzadnje u šempetru na hroščzboru pustil svojega hrošča pred vhodom na žalost ker tak pač je pa nisem rekel da morte spremenit ampak se bojim da jih bo vse manj ki bojo pripravljeni dat denar za to že to je problem da si člouk najde čas :wink:
Ni ga čez starga nemca!(motor al pa auto)
Oddaj odgovor