Let's bug together #26 12.-20.8.2017

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Začetki so :).
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Samo tak, za info - če slučajno kdo misli, da se v Hrošč klubu Slovenija spi, je seveda krepko tresno mimo. Kot smo že oznanili, ponovno cel teden aktivnih počitnic, ponovno dobra muzika, ponovno polpenzioni na srečanju, pred uradnim začetkom ponovno vsak dan animacije, ponovno zipline v Planici, organizirano kopanje v Bohinju, ponovno maškarada v soboto...
Kremenčkovi pa še niso potrdili svoje udeležbe, baje se jim je pokvaril avto. Tisti, ki sta bili lani v Lescah, boste že vedeli, o čem govorim :wink: :wink: :wink:
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Prov potem pa pridemo. bravo

Ata nabavi kaj balonov, ker bom s seboj pripeljal kompresor s hroščevim motorjem.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Res je, da se letos bolj malo piše vsaj z naše strani o organizaciji LBT# 26, se pa zato toliko več dela ! Kot vsako leto želimo tudi letos ponuditi nek presežek in letos nam bo to uspelo tudi na področju srečelova. Kot glavna nagrada bo, kot ste nemara že zasledili na našem fb, "otmeni hladilnik Gorenje VW" v vrednosti preko 1.000 EUR !!! Pa še kar nekaj drugih zelo lepih dobitkov bo na voljo, čeprav bo cena srečke ostala enaka, kot je vsa leta, torej 2,5 EUR.
Sicer pa, kot je razvidno iz programa srečanja, v soboto ponovno maškarada, vse dni izvrstna glasba, pred uradnim začetkom srečanja ponovno obisk zipline-a v Planici, pa poletnega sankanja, organiziran odhod na kopanje v Bohinj, pa še kaj se bo našlo. Vsi tisti, ki boste na srečanje prispeli pred uradnim odprtjem v četrtek, boste seveda vse dni od nedelje, 13. avgusta pa do četrtka, 17. avgusta lahko kampirali brezplačno. To smo uredili za vas, da se boste lažje odločili in morda ostali z nami cel teden. Pizzerije letos po vsej verjetnosti ne bo, bomo pa gostinsko ponudbo obogatili s priljubljenimi toast sendviči preko celega dne. 1/2 litrska voda brez okusa bo ponovno etiketirana z uradnim znakom LBT# 26, prav tako buteljčna vina.
V prihodnjih dneh bomo objavili tudi vse cene, ki bodo letos veljale v Lescah, bodo pa po vsej verjetnosti ostale nespremenjene glede na lansko leto. Ponovno se tudi dogovarjamo za panoramske polete z avionom po promocijskih cenah, saj je bila ta oblika razvedrila do sedaj vedno tako rekoč razprodana.
Pišite, sprašujte ter izrazite svoje želje !! Kot vselej vam bomo radi ustregli, če bo le mogoče - pa saj še nikdar ni bilo drugače !!
Samo tako, mimogrede, za letošnje srečanje so že najavljene ekipe iz Srbije, Črne Gore in morda Makedonije, Češke, Slovaške Avstrije in Madžarske !!
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Razkril bom še eno skrivnost in sicer drugi cukrček, ki smo ga zagotovili za letošnji LBT v Lescah. Poleg že omenjene glavne nagrade na srečelovu - hladilniku Gorenje VW v vrednosti 1.200 EUR, smo zagotovili še eno zadevo, ki bo dvignila višino letvice voznega parka na letošnjem meetingu ponovno na zelo visok nivo. Potrjena je udeležbe vozila - pazi - KDF letnik 1943 !!! Dogovarjamo se tudi za udeležbo še kakšnega "otmenega" vozila, zagotovo pa bo omenjeni KDF nedvomno predstavljal presežek in zelo smo ponosni ter se resnično veselimo udeležbe tega izjemnega avta v Lescah !!!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Toni »

Ata Krebs a palačinke bodo tudi???? 5.gif
Herbie Fully Loaded
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Toni »

Toni napisal/-a:Ata Krebs a palačinke bodo tudi???? 5.gif
Ata Krebs ali mogoče spiš??? Boš kaj napisal.....kakšna bo ponudba v kuhinji??? pir,-
Herbie Fully Loaded
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Ja, prav imaš, Toni, verjetno je res že čas, da malo napišem, kaj bo letos ponujala kuhinja v Lescah. Poleg že standardnih zadev, kot so pleskavice, hot dog, ocvrt krompirček ter kakšen sladoled ali pa slivov knedl, bomo letos obogatili našo kulinarično ponudbo še s toplimi sendviči ( toast ) in pa po vsej verjetnosti tudi s palačinkami.
Večerje pa standardno, torej dva različna menija ter ponovno bogati samopostrežni zajtrki.
Še kake želje mogoče ?? :D :D :D
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Toni
Pripravnik za oldtimer hroščarja
Prispevkov: 643
Pridružen: Četrtek 16.3.2006 16:51:02
Kraj: Ljubljana
CONTACT:

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Toni »

Ata Krebs napisal/-a:Ja, prav imaš, Toni, verjetno je res že čas, da malo napišem, kaj bo letos ponujala kuhinja v Lescah. Poleg že standardnih zadev, kot so pleskavice, hot dog, ocvrt krompirček ter kakšen sladoled ali pa slivov knedl, bomo letos obogatili našo kulinarično ponudbo še s toplimi sendviči ( toast ) in pa po vsej verjetnosti tudi s palačinkami.
Večerje pa standardno, torej dva različna menija ter ponovno bogati samopostrežni zajtrki.
Še kake želje mogoče ?? :D :D :D
Tudi slivove knedle bomo imeli.... Super bravo
Herbie Fully Loaded
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Tisti, ki boste prišli v Lesce za cel teden, boste kar precej zaposleni, tako, da bo bolj malo časa za pitje piva. Kot je razvidno iz programa srečanja, bomo že takoj v nedeljo odšli na poletno sankanje, v ponedeljek si bomo privoščili kopanje v Bohinjskem jezeru, v torek si bomo ogledali zelo zanimiv kraj Tržič, potem v sredo po mnenju mnogih top dogodek in sicer zipline na planiški velikanki, no, v četrtek pa bo vendarle čas tudi za kak kozarček piva. Potem pa v petek, kot je že el presidente napisal, ogled letališča Brnik z možnostjo dirkanja z go-karti, ter v soboto tako zvana paradna vožnja oz. bolje povedano izlet na Jesenice ter ogled izredno zanimive muzejske zbirke železarstva v muzeju Stara Sava.
Torej, za vsak dan smo pripravili nekaj in ni hudič, da ne bo vsakdo našel nekaj tudi zase.
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Kaj je zaj, Anton Aus, si mogoče tako fasciniran in razburjen, da se sploh ne moreš oglasit ?? Ali pa 24 ur na dan delaš na kompresorju za balone ?? Precej sumljiv si mi in samo te posmatram 5.gif
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: Let's bug together #26 12.-20.8.2017

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Očitno bo letošnje srečanje v Lescah ponovno potrdilo sloves mednarodnega srečanja, saj so se v zadnjih dneh poleg že najavljenih posadk iz Srbije , Črne Gore, Avstrije, Češke, Slovaške, Hrvaške in Madžarske najavile in tudi potrdile udeležbo ekipe iz Italije ter kar sedem ekip iz Poljske. Pestro bo in kar nekaj ekip pride že v ponedeljek - ob tistih nekaj, ki bodo z nami že v nedeljo, ko bomo vsi skupaj odšli na poletno sankanje !!
Btw, vreme pa zaenkrat tudi kaže odlično in če bo pri tem tudi ostalo ( v kar ne dvomim ) , bodo Lesce ponovno pokale po šivih !! Si sploh upate manjkat ???????
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor