21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Tudi letos vas vabimo, da se nam pridružite na 21. mednarodnem srečanju zračnohlajenih VW vozil, ki ga prireja VW hrošč klub Slovenija na letališču Lesce pri Bledu pod sloganom Let's bug together #21.

Trenutno je najpomembnejša informacija, da se bo srečanje odvijalo 16.-19.8.2012, zato si rezervirajte termin. :) Vse ostale informacije pa pridejo ob pravem času.

Slike in videe iz lanskega srečanja lahko pogledate na:
http://www.youtube.com/watch?v=RztBAf6T ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=qcM2RQyHq14
http://www.youtube.com/watch?v=32kbnFWHGPE
http://www.youtube.com/watch?v=y6T4A-PjnDg

Slika
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Samo tako, malo za info, naj povem, da je ena izmed v v zadnjih letih precej pomembnih in, trdim, kvalitetnih stvari v Lescah, to je muzika. za v petek in soboto izbrana in potrjena. V petek isto kot lani, torej Eightbomb z rockabilly soundom ( še sedaj vidim, kako ste se vsi od prvega do zadnjega, mnogi celo nevede, pozibavali v ritmih glasbe), v soboto pa poslastica za ljubitelje glasbe osemdesetih let prejšnjega stoletja s skupino 80' Project. Tako se tudi z glasbo vračamo skoraj v celoti v zlato dobo izdelave naših vozil, od tistih najstarejših, pa do zadnjih, ki so še prihajali s proizvodnih linij!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

lesce2012.gif
lesce2012.gif (105.27 KiB) Videno 7825 krat
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Definitivno dogovorjena in potrjena je muzika za vse tri večere v Lescah. Torej, v četrtek skupina Nipple People z nekako rockovsko obarvanim žanrom, v petek ponovitev lanske velike fešte s skupino EightBomb, v soboto pa namesto obljubljenih 80' Project nastop oz. čaga s skupino Apostoli z glasbeno zvrstjo, ki do sedaj ni bila prav pogosto ponujena na hroščarskih feštah. Gre za bluegrass, folk music in irish suond ter preigravanje priredb Queenov, AC/DC, Motorheadov... Naše sicer prefinjeno glasbeno uho pravi, da so obeta strahovita fešta, ker pubeci baje šopajo na polno!!
Sicer pa smo tudi lani testirali nekaj drugačnega z EightBomb in rockabilly soundom, pa ste sami videli, kako dobro je bilo in kakšna čaga je ratala. Letos stopamo na glasbenem področju še korak naprej [smilie=bend.gif]
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Ker želimo tudi letošnje srečanje kar najbolj približat vam, udeležencem, zbiramo realne predloge za ceno piva na srečanju, kajti cena 1 Eur ali 1,10 Eur enostavno ne gre več skozi. Predlagajte realno in prisluhnili vam bomo!!!
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Imel sem edinstveno priložnost, da sem v dveh zaporednih večerih lahko obiskal dve najstopajoči glasbeni skupini na letošnjem LBT. 8)

Petkove "Eightbomb" že poznate in verjetno niste pozabili fenomenalne lanske fešte. Fantje so še dodatno nadgradili svojo glasbo, tako da se obeta nepozabna zabava tudi letos! :D :D :D

Sobotni "Apostoli", pa vas s svojim nevrjetnim občutkom za glasbo prav tako ne bodo pustili hladne, saj country, irish, bluegrass skladbam dodajo tako mero živahnosti, da nihče ne bo mirno obsedel za mizo! :D :D :D

Za mano je sicer naporen vikend sm61.gif :twisted: sm61.gif, sem pa prepričan, da boste ob letošnjih nastopajočih maksimalno uživali! :|to
Slika
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Apostolov sicer res še nisem slišal v živo, vendar popolnoma zaupam tvojemu filigransko izostrenemu sluhu in občutku za music, ki sodi na prireditev našega kova.
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

No, kaj je zdaj???
A bo kdo kaj vprašal ali pa povedal, ali pa je vse jasno in samo čakate, da se srečanje povsem približa? Mimogrede, srečanje se uradno začne v četrtek, sreda-15. avgust pa je praznik :roll:
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:Ker želimo tudi letošnje srečanje kar najbolj približat vam, udeležencem, zbiramo realne predloge za ceno piva na srečanju, kajti cena 1 Eur ali 1,10 Eur enostavno ne gre več skozi. Predlagajte realno in prisluhnili vam bomo!!!
Ja res 1 eur ni v redu naj bo letos zastonj. :lol: :lol: :lol: pir,-
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:
Ata Krebs napisal/-a:Ker želimo tudi letošnje srečanje kar najbolj približat vam, udeležencem, zbiramo realne predloge za ceno piva na srečanju, kajti cena 1 Eur ali 1,10 Eur enostavno ne gre več skozi. Predlagajte realno in prisluhnili vam bomo!!!
Ja res 1 eur ni v redu naj bo letos zastonj. :lol: :lol: :lol: pir,-
Anton, za vsak pameten predlog sem te bil pripravljen nagradit z gratis pivom. No, s tem tvojim predlogom pa si trenutno 10 pirov v minusu! zlo-,
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs napisal/-a:
Anton aus napisal/-a:
Ata Krebs napisal/-a:Ker želimo tudi letošnje srečanje kar najbolj približat vam, udeležencem, zbiramo realne predloge za ceno piva na srečanju, kajti cena 1 Eur ali 1,10 Eur enostavno ne gre več skozi. Predlagajte realno in prisluhnili vam bomo!!!
Ja res 1 eur ni v redu naj bo letos zastonj. :lol: :lol: :lol: pir,-
Anton, za vsak pameten predlog sem te bil pripravljen nagradit z gratis pivom. No, s tem tvojim predlogom pa si trenutno 10 pirov v minusu! zlo-,
Ou matr moram se ti nekak odkupit. krogla8.gif

Čuj ti kaj boš naredil ne bo naokroglo a 2 eura je pač preveč. 1.gif
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Čuj ti kaj boš naredil ne bo naokroglo a 2 eura je pač preveč. 1.gif[/quote]

No, to pa je že pametno razmišljanje - v trenutku se ti je dolg znižal in si le še za 8 v minusu! bravo
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

No dobr morem še kaj pogruntat recimo. 2 eura preveč ali praviš 1 premalo potem daj na 1,5 z določenimi popusti.

1 pivo = 1,5 eura
2 pivi = 3 eura
3 pivi = 4 eura
4 pivi = 6 eura
5 piv = 7 eura
6 piv = 8 eura
7 piv = 9 eura
8 piv= 10 eura

Matr sem kar mal zakompliciral. pir,- pir,- pir,-
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: 21. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 16.-19.8.2012

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:No dobr morem še kaj pogruntat recimo. 2 eura preveč ali praviš 1 premalo potem daj na 1,5 z določenimi popusti.

1 pivo = 1,5 eura
2 pivi = 3 eura
3 pivi = 4 eura
4 pivi = 6 eura
5 piv = 7 eura
6 piv = 8 eura
7 piv = 9 eura
8 piv= 10 eura

Matr sem kar mal zakompliciral. pir,- pir,- pir,-
Odlično to-, zelo dobro! Napako vidim edino pri naročilu treh ali pa štirih pirov, ker pri tvojem predlogu tisti četrti pir stane potem 2 EURA. Mi je pa zelo všeč končni izračun 8 pirov za 10 EUR, kar bi pomenilo približno 1,3 EUR za pir. V tem trenutku ti brišem še 6 pirov minusa, tako da si zdaj na -2. In sprejemam tvoj predlog, tudi zato, ker si se edini odzval. Malo pivo bo v Lescah koštalo 1,3 EUR, če pa bo kdo slučajno želel veliko 0,5l, ga dobi za isto ceno. Ne, brez zajebancije, odločitev je dokončna - ker smo največji rokerji, bo vsa pijača letos v Lescah po sindikalnih 1,3 EUR! Fertik, fenito, šlus, gotovo, vege, dokončno!
Hvala, Anton, brišem ti še en pir, tako, da si mi dolžen samo enega pir,-

In krasno se izide - 5 bonov za pijačo znese oroglih 6,5 EUR :lol: :lol: :lol:
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor