19. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 19.-22.8.2010

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
davor (Žuža)
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 79
Pridružen: Petek 5.12.2008 22:24:29

Odgovor Napisal/-a davor (Žuža) »

Dobar predlog nema šta ... :|to
Ružo moja crvena,'al si plava ko zelena trava
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ata Krebs, dejmo res kaj pogruntat res, da si si ti dal velike plane za letos čez 200 dejmo raj ostat pri tej cifri. Vse kaj bo čez 200 dobimo mi še dodatno pivo na tistimi, ki jih dobimo za največjo udeležbo.
Kajti lani je šlo na knap z udeležbo z M. dirkači verjetn bo tudi letos težko.
Primer, če bo nas 24 in vaša udeležba srečanja 205 potem dobimo mi 29 piv. Mi se bomo trudili, po svojih močeh, da se nas zbere čim več na največjem srečanju v SLO. Udeležencu, ki bo 200 -ti na srečanju plačam pivo njemu in tebi. :lol:

Seveda pričakujem tvoj konkreten odgovor. Saj veš da je komaj marec do avgusta bomo že kaj pogruntali. :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Ja, ja, to pa je že malo bolj konkretno! Sam veš, da se plani vsako leto višajo, zato ga bom dvignil tudi vam. Lani vas je bilo 24, letos vam bom dvignil plan za 8%, to je res minimalno in za izpolnitev bonusa se boste morali prijaviti s 26 vozili. Torej, biti morate klub z največ prijavljenimi vozili, spodnja meja pa je 26- sicer pa, kolikor vozil več kot 26, toliko pirov čez 26!
O tem, če vam bomo odobrili tudi po en pir za vsakega nad 200, pa moram še razmislit, ker zaenkrat še nisem opazil nekih argumentov, zakaj bi ti tudi to odobril. Ponudi še kaj, lahko tudi ...
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Hm, dobro si nam dvignil plan, dva avta več kot lani že to smo lani težko zbrali. Ja v primeru lepega vremena bi lahko to tudi uspeli, če bo pa slabo vreme, ma nič sploh ne bom razmišljal o slabem vremenu.
Dejmo to raj malo uskladiti tudi z našim srečanjem. Se pravi v Podzemelj vas mora priti 26 in to je tudi naša meja za Lesce. V kolikor vas pride recimo 22 potem mi dobimo 4 pive več. Pri tem pa še to za vsaka dva vaša člana, ki manjkata se nam meja zniža za enega. Pri tem pa vseskozi važi pravilo, da moramo biti še zmeraj najštevilčneji na srečanju, če ne dogovor odpade.
Matr zdej sem pa zakompliciral a ne Ata.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
grega.buggy
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 106
Pridružen: Petek 11.1.2008 0:20:40
Kraj: sv.tomaž (okolica ptuja)

Odgovor Napisal/-a grega.buggy »

Anton aus napisal/-a:Hm, dobro si nam dvignil plan, dva avta več kot lani že to smo lani težko zbrali. Ja v primeru lepega vremena bi lahko to tudi uspeli, če bo pa slabo vreme, ma nič sploh ne bom razmišljal o slabem vremenu.
Dejmo to raj malo uskladiti tudi z našim srečanjem. Se pravi v Podzemelj vas mora priti 26 in to je tudi naša meja za Lesce. V kolikor vas pride recimo 22 potem mi dobimo 4 pive več. Pri tem pa še to za vsaka dva vaša člana, ki manjkata se nam meja zniža za enega. Pri tem pa vseskozi važi pravilo, da moramo biti še zmeraj najštevilčneji na srečanju, če ne dogovor odpade.
Matr zdej sem pa zakompliciral a ne Ata.

Toni če mene vprašaš, nebo letos problem zbrat 26 vozil no upam da ne!!!
jaz pripeljem oba moja plus te nove člane in smo lahko hitro na 30 :lol: :lol: :lol: !!
Ampak seveda če pridejo vsi ostali ki so bili lani :?:
Ata kreps ti pa nam kar priprav plac da mo lahka parkirali :lol:
grega
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

vwbuggy napisal/-a:
Anton aus napisal/-a:Hm, dobro si nam dvignil plan, dva avta več kot lani že to smo lani težko zbrali. Ja v primeru lepega vremena bi lahko to tudi uspeli, če bo pa slabo vreme, ma nič sploh ne bom razmišljal o slabem vremenu.
Dejmo to raj malo uskladiti tudi z našim srečanjem. Se pravi v Podzemelj vas mora priti 26 in to je tudi naša meja za Lesce. V kolikor vas pride recimo 22 potem mi dobimo 4 pive več. Pri tem pa še to za vsaka dva vaša člana, ki manjkata se nam meja zniža za enega. Pri tem pa vseskozi važi pravilo, da moramo biti še zmeraj najštevilčneji na srečanju, če ne dogovor odpade.
Matr zdej sem pa zakompliciral a ne Ata.

Toni če mene vprašaš, nebo letos problem zbrat 26 vozil no upam da ne!!!
jaz pripeljem oba moja plus te nove člane in smo lahko hitro na 30 :lol: :lol: :lol: !!
Ampak seveda če pridejo vsi ostali ki so bili lani :?:
Ata kreps ti pa nam kar priprav plac da mo lahka parkirali :lol:
Prostora bo še več saj se najverjetneje širimo.....
grega.buggy
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 106
Pridružen: Petek 11.1.2008 0:20:40
Kraj: sv.tomaž (okolica ptuja)

Odgovor Napisal/-a grega.buggy »

Super :lol:
grega
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Anton aus napisal/-a:Hm, dobro si nam dvignil plan, dva avta več kot lani že to smo lani težko zbrali. Ja v primeru lepega vremena bi lahko to tudi uspeli, če bo pa slabo vreme, ma nič sploh ne bom razmišljal o slabem vremenu.
Dejmo to raj malo uskladiti tudi z našim srečanjem. Se pravi v Podzemelj vas mora priti 26 in to je tudi naša meja za Lesce. V kolikor vas pride recimo 22 potem mi dobimo 4 pive več. Pri tem pa še to za vsaka dva vaša člana, ki manjkata se nam meja zniža za enega. Pri tem pa vseskozi važi pravilo, da moramo biti še zmeraj najštevilčneji na srečanju, če ne dogovor odpade.
Matr zdej sem pa zakompliciral a ne Ata.
Pa dobro, Tonček, kaj zdaj trabunjaš? Imaš mogoče v eni roki tipkovnico v drugi pa cviček, al kaj :lol: :lol: :lol: :?: Ali prav razumem, da si pa zdaj tudi ti razpisal nagradno igro?
Če prav razumem: vas 28 v Lescah, nas n.pr. 24 v Podzemlju pomeni v pivih sledeče: 28 pirov + 4 pire + 2 pira( za 4 člane manj) = 34 pirov naj bi dobili vi gratis.
Če pa bi bilo slučajno več nas pri vas kot pa vas pri nas pa tega v Podzemlju še ne bomo mogli vedet in torej me tu mečeš na finto oz. bacaš bombe. Mislim, da bomo v teh dogovorih vseeno morali ostati neodvisni eni od drugih, pa ko nabije taj dobije! Me pa veseli, da si se ful zagrel in kot je rekel vwbuggy, tudi jaz sem prepričan, da vas bo prek 30.
Se pa dogovarjamo, da bi poleg vsega ponudili v nedeljo ob zaključku vsem udeležencem tudi še kosilo, tako, da bi bila v četrtek večerja, v petek, soboto in letos tudi v nedeljo pa polpenzioni! rztm6.gif [smilie=wow.gif]
Zrel sem za v nebesa!
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Ja super se to čuje lani smo morali dvakrat zmanjševat naš plac letos če nas bo pa še več bomo morali dvakrat povečevat plac, zato kar veselo delajte na temi širjenja.

Ata Krebs sem vesel ker si prov zračunal se pravi nisem tko full zakompliciral. Moraš pa priznat, da je predlog bil dober sej kaj se tiče gledano z našega stališča.

Ja če meniš, da moramo biti neodvisni en od drugega morem pa pripravit novi plan, kar seveda potrebujem spet kakšen dan za premislek. :lol: :lol:
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
pomaranca72
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 196
Pridružen: Četrtek 8.11.2007 20:06:28

Odgovor Napisal/-a pomaranca72 »

Klemen Klemen napisal/-a:
vwbuggy napisal/-a:
Anton aus napisal/-a:Hm, dobro si nam dvignil plan, dva avta več kot lani že to smo lani težko zbrali. Ja v primeru lepega vremena bi lahko to tudi uspeli, če bo pa slabo vreme, ma nič sploh ne bom razmišljal o slabem vremenu.
Dejmo to raj malo uskladiti tudi z našim srečanjem. Se pravi v Podzemelj vas mora priti 26 in to je tudi naša meja za Lesce. V kolikor vas pride recimo 22 potem mi dobimo 4 pive več. Pri tem pa še to za vsaka dva vaša člana, ki manjkata se nam meja zniža za enega. Pri tem pa vseskozi važi pravilo, da moramo biti še zmeraj najštevilčneji na srečanju, če ne dogovor odpade.
Matr zdej sem pa zakompliciral a ne Ata.

Toni če mene vprašaš, nebo letos problem zbrat 26 vozil no upam da ne!!!
jaz pripeljem oba moja plus te nove člane in smo lahko hitro na 30 :lol: :lol: :lol: !!
Ampak seveda če pridejo vsi ostali ki so bili lani :?:
Ata kreps ti pa nam kar priprav plac da mo lahka parkirali :lol:
Prostora bo še več saj se najverjetneje širimo.....
Alo migrede kak stvari kažejo mislim, da boste letos morali tudi za nas poskrbeti in nam rezervirati plac.... :lol:
Saj se bo naš "Balkanski tramvaj" ziher povečal za kak vagon :roll:
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Pomaranča72, če boš pravi cajt povedal, koliko sedežev naj bi bilo rezervirano v balkanskem tramvaju, vas bo toliko placa tudi čakalo! pa fajn bi bilo, če boš okvirno vedel, kdo vse bo spadal v posadko, da te ljudi usmerimo kar v tramvajske vagone, da se kasneje ne rabijo prestavljat. Sicer boš pa verjetno ti itak prvi od posadke v Lescah :D rztm4.gif
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
Simon
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 367
Pridružen: Torek 24.1.2006 11:38:24
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Simon »

al pa jaz :twisted:
Uporabniški avatar
KAPUCINO BUG
Ornk hroščar
Prispevkov: 204
Pridružen: Torek 28.8.2007 20:14:39
Kraj: slov.konjice

lesce

Odgovor Napisal/-a KAPUCINO BUG »

8) sm ponavadi kr za tabo.
The only time I feel alive is when I'm driving my bug.
Uporabniški avatar
pomaranca72
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 196
Pridružen: Četrtek 8.11.2007 20:06:28

Odgovor Napisal/-a pomaranca72 »

Ata Krebs napisal/-a:Pomaranča72, če boš pravi cajt povedal, koliko sedežev naj bi bilo rezervirano v balkanskem tramvaju, vas bo toliko placa tudi čakalo! pa fajn bi bilo, če boš okvirno vedel, kdo vse bo spadal v posadko, da te ljudi usmerimo kar v tramvajske vagone, da se kasneje ne rabijo prestavljat. Sicer boš pa verjetno ti itak prvi od posadke v Lescah :D rztm4.gif
Alo ATA glede na prakso preteklih let da naš "Balkanski Tramvaj sva tri dana juri 100 na sat, puno troši goriva (ja itak) i to bez voznog reda da uleti ko stigne pa še kak slepi potnik se najde" :lol: :lol:
Lahk komot rečem da bo letos saj 30 potnikov (članov posadke :lol: ) in upam saj 10 vagonov (avtov VW).....Sicer pa je še malo rano za števike :roll:
No če bo vse po sreči, če bo šlo vse po planu, če bo dosti OJROTOV :lol:
bom letos prispel na kraj dogodka med zadnjimi....ali otom potom :lol:
Ni panike saj bodo Sajmon in Kapučinko & CO. poskrebeli za logistiko ha,ha.. :lol:

p.s. Ata imam pobožno prošnjo, željo da mi rezerviraš Št. 40 razložim ko se pojavim tam o.k.....rezervacija ne bo zastojn :roll: :lol:
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Alo, tale 40 bo rezervirana pod posebnimi pogoji.... :lol:
Oddaj odgovor