19. mednarodno srečanje Lesce-Bled, 19.-22.8.2010

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Hrvoje-ZD
VW BK Dalmacija
Prispevkov: 270
Pridružen: Sobota 24.12.2005 19:03:12
Kraj: In the sunset on the beach...Zadar/Croatia

Odgovor Napisal/-a Hrvoje-ZD »

Woooow... [smilie=neme.gif]
Svaka čast... [smilie=pirgros.gif]
Debelo ste prešli broj 200... [smilie=ples.gif]
KOMBIT CHAPTER


1978 T2 "Bajadera"
wolfsburg
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 10
Pridružen: Torek 24.2.2009 17:06:36

Odgovor Napisal/-a wolfsburg »

Vsa čast super je blo!! Upam, da bom tudi jaz enkrat hroščar oz kombitar in ne samo gledalec :D

neki slikc iz moje strani


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
to so pa moje sanje :roll:

Slika

Slika
exide
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 66
Pridružen: Nedelja 23.7.2006 21:56:41
Kraj: Brezje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a exide »

Zakon je blo 8)
Uporabniški avatar
davor (Žuža)
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 79
Pridružen: Petek 5.12.2008 22:24:29

Odgovor Napisal/-a davor (Žuža) »

Sve je prošlo u najboljem redu... muzika super,ekipa super... ma sve super. Onaj tko nije bio neka mu bude žao " Ekipa" iz Karlovca stigla kući :lol:
Ružo moja crvena,'al si plava ko zelena trava
Uporabniški avatar
Milos_1
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 43
Pridružen: Torek 6.5.2008 19:53:49
Kraj: Prag

Odgovor Napisal/-a Milos_1 »

Samo najavljujem da je deo ceske epike stigao bez ikakvih problema do Praga. Laku noc (danasnju nikim NEOMETANU posle 3 noci) i jos jedan put se zahvaljujemo na gostoprimstvu i savrsenoj organizaciji. Nadam se da se vidimo i sledece godine.
Uporabniški avatar
KAPUCINO BUG
Ornk hroščar
Prispevkov: 204
Pridružen: Torek 28.8.2007 20:14:39
Kraj: slov.konjice

bled

Odgovor Napisal/-a KAPUCINO BUG »

[smilie=plosk.gif] Vse pohvale organizatorju in vsem ,ki so pomagali do tako dovršeno izpeljanega srečanja.235 noro lepo število vw-jev na enem prizorišču.
Naša ekipa je uživala in to srečanje bo v lepem spominu.
Mogoče minus z moje strani ocenjevalcema vozil 5.gif

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
The only time I feel alive is when I'm driving my bug.
rigola
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 10
Pridružen: Nedelja 31.8.2008 21:48:33
Kraj: rigolaland
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a rigola »

this was your graetest lesce ever :!:
nice folks, great party...and no rain... :lol:

pics are now on my blog
http://daniamsteuer.blogspot.com/
the only way to drive is aircooled...and
LOW...

http://daniamsteuer.blogspot.com/
Uporabniški avatar
Doktor
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 32
Pridružen: Nedelja 11.12.2005 21:20:51

Odgovor Napisal/-a Doktor »

Dragi hroščarji iz H.K. Slovenija, puno vam hvala na još jednom odličnom susretu !
Vidimo se i sljedeće godine na istom mjestu..., a 2012 dolazim sa svojom bubom... :lol:
Black VW 1300 - lowered & modified
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Čestitke za dobro organizacijo srečanja vesel sem, da se je nabralo 235 vozil, ampak še bolj sem vesel, da smo mi dobili stavo in pripeljali 31 vozil ter si s tem prislužili obljubljenih 45 pirov in z dobro voljo mojga pogajalca Ata Krebsa dobili še 5 pirov povrh.

Slike sledijo v kratkem.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Uporabniški avatar
M0M0
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 404
Pridružen: Ponedeljek 6.8.2007 18:53:46
Kraj: Besnica pri Kranju
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a M0M0 »

Srečanje zaključeno, šotor in camp pospravljen, zdaj pa veselo na morje :lol:
Slika
Maggio
Tafrišn
Prispevkov: 1
Pridružen: Ponedeljek 23.8.2010 20:31:08
Kraj: Bergamo

Odgovor Napisal/-a Maggio »

Congratulations to the organizers and all the staff who helped make the magnificent vw meeting. We came from Bergamo, Wednesday afternoon Lesce and was our first meeting vw in Slovenia. Many Volkswagen and many people, we were good and we spent some nice days. Already feel the lack of the rally, but especially of grappa Vorovictka.
hello
Angelo and Benito
Slika
Slika
Slika
Slika
Complimenti agli organizzatori e a tutto lo staff che ha contribuito a rendere magnifico il raduno vw. Noi siamo arrivati, da Bergamo, mercoledì pomeriggio a Lesce ed è stato il nostro primo raduno vw in Slovenia. Tante Volkswagen e tante persone, ci siamo trovati bene e abbiamo trascorso delle belle giornate. Sentiamo già la mancanza del raduno, ma soprattutto della grappa Vorovictka.
Saluti
Angelo e Benito
Zadnjič spremenil 1, dne Maggio, skupaj popravljeno 0 krat.
Uporabniški avatar
martina
Tafrišn
Prispevkov: 3
Pridružen: Sobota 26.3.2005 14:59:05
Kraj: Zagreb
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a martina »

Hvala za prekrasan susret! Vidimo se i iduće godine!! :D :D :D
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Mogoče še beseda ali dve iz mojih logov-mislim, da smo si lahko enotni, da je enostavno spet ratalo. Tokrat za spremembo tudi s pomočjo vremena, predvsem pa zaradi prijateljev, ki so prispeli z 235 avtomobili iz kar 12 držav. Hvala Dolenjcem za rekordno udeležbo, predvsem Antonu in Gregi, ki sta verjetno skurla kar nekaj impulzov, da sta spravla na kup tako številčno ekipo. V veliko veselje nam je bilo vse dni opazovati nasmejane in zadovoljne obraze, tistih nekaj nergačev pa je bilo več ali manj neopaznih :lol:
Zahvala gre tudi posadkam, ki so morale prevozit kar nekaj kilometrov, da so prišli do Lesc, torej prijateljem iz Anglije, Črne gore, Češke, Srbije, Bosne in Hercegovine, Madžarske, Italije, Nemčije, Švice, Hrvaške, Avstrije in seveda Slovenije. Pa še nekaj je - mogoče celo najbolj pomembno - vedno več ljudi je, ki se, vsaj po njihovih reakcijah in izjavah sodeč, pri nas ne počutijo kot gostje, ampak kot prijatelji in enostavno člani ene velike družine. In zagotovo je to to :D !!!
Pa še to- še enkrat hvala Pomaranči za sponzorsko porcijo in za 14-dnevno reklamiranje našega srečanja po celotni njegovi turneji po Balkanu to-,
Zrel sem za v nebesa!
Uporabniški avatar
pomaranca72
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 196
Pridružen: Četrtek 8.11.2007 20:06:28

Odgovor Napisal/-a pomaranca72 »

ALO!!!!

Najprej POKLON,SKIDAM KAPO :lol: organizatorjem za tako perfektno izpeljano srečanje 10+. Pohvala tudi vsem, ki so pripeljali svoja vozila in tako pripomogli, da je končno padla ta tako željena Št.200!!!!!! (Ata je kra tri dni cvetel kot rožica :lol: )

Pozdrav in hvala na druženju ekipi Balkanskog tramvaja, v katerem je falilo kar nekaj potnikov (Vule, Čufta, Deki, Buc) iduče godine čeka vas veliki KUČ... :roll:
Isto časno se jim opravičujem letos me je bilo bolj malo silom prileke sem bil "razdvojena oseba" oziroma bilo me je svugdje ha,ha...

Pozdrav in hvala na druženju ekipi SRB preko puta (dedu,tati, mami te 2 sina i 2 čerke) :lol: Ekipi MNE HERBI&CO. Mojim 2Šalabajzekam iz Zagorja.....Dobremu vojaku ŠVEJKU- Milošu...:lol:

Še to danes sta Slovenijo zapustila še zadnja "SRB Mohikanca" Šmaka&Sneža....Sretan put.....

Kaj več pa ko se prebudim iz tega "BALKANSKEGA LUDILA" in kero napišem o moji Balkan turneji....

POZDRAV VSEM.....SE VIDIMO BLED 20/300?!!!!! :lol:

p.s. Ata reklama je bila gratis tek malo usput ha,ha...itak HVALA tebi za vse..!!

tako pa je letos zgledal B.T. obdan z visoko žico pod štromom, pazniki pa so bili varovanje COCKTA ha,ha..
Slika

Ekipa B.K.
Slika

Ekipa SRB (FAMILY)ha,ha..
Slika

Ekipa MNE...
Slika


JA, DOLGA, DOLGA JE POT DO BLEDA...(to pa je moja edina kritika :?:) !!!!!!
1. LEGENDA ANGLEŽ
2. ZLATKO HERBI
3. moja malenkost

Slika
1972 1303 "POMARANČA"
1976 T2 "ČAKOVČAČAK"
Uporabniški avatar
Milos_1
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 43
Pridružen: Torek 6.5.2008 19:53:49
Kraj: Prag

Odgovor Napisal/-a Milos_1 »

@ Ata, Speedy, Petar, Klemen i ostale organizatore -> probacu da vam napravim sto vecu reklamu, barem 12 auta iz CZ + 5-6 iz SVK.

Racunajte na nas !

Sve najbolje,
Milos
Oddaj odgovor