LET'S BUG TOGETHER#30 10.8.-13.8.2023

O našem srečanju na Bledu

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

LET'S BUG TOGETHER#30 10.8.-13.8.2023

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Datum je določen, priprave pa so tudi že stekle.
Od 10. pa do 13. avgusta - za sedaj samo to - ROCK'N ROLL
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: LET'S BUG TOGETHER#30 10.8.-13.8.2023

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Le še mesec dni časa je ostalo in ponovno se bomo družili v Lescah na tradicionalni prireditvi Let's Bug Together, tokrat že tridesetič. Zagotovo bo to spet eno tistih srečanj v Lescah, ki ga bomo še dolgo pomnili. Temo srečanja poznate, letos bo to Rock'n Roll. Ne dvomimo, da se boste imenitno zabavali, posebej še v soboto, ko bo skupina InstaBand preigravala zgolj rock'nroll komade iz različnih obdobij te priljubljene glasbene zvrsti. In, kot je bilo lani veliko število obiskovalcev oblečenih v Disco oprave, pač lanskoletni tematiki primerno, da sploh ne omenjamo srečanja v letu 2019, ki je bilo posvečeno praznovanju 50. obletnice Woodstocka in smo se zabavali v družbi več kot 70 hroščarjev, preoblečenih v hippije, tako letos pričakujemo, da se boste tudi tokrat odzvali ter se pripravili na sobotni večer, ki bo, kot rečeno, v znamenju rock'nrolla. Tako z razpoloženjem, kot tudi z oblačili. Mi pa se bomo potrudili, da bomo dali v prodajo dva para ročno izdelanih rock'nroll čevljev, ki jih bo Čevljarstvo PETA oz. čevljarski mojster Ignacij Kordan s.p. izdelal posebej za to priložnost. Čevlji bodo v črno - beli varianti, bodo pa, ko bodo izdelani, na vpogled najverjetneje na naši fb strani. Še številki - najverjetneje en par št. 43, drugi pa 45. Pa o moških čevljih govorimo, da ne bo pomote.
Naj še napišemo, da se bo prireditveni šotor postavil v sredo, 09. avgusta, tako, da bomo v sredo zvečer že bolj ali manj pripravljeni.
Toliko za sedaj, več informacij sledi zelo kmalu.
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: LET'S BUG TOGETHER#30 10.8.-13.8.2023

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Z velikim veseljem vam sporočamo, da bo v Lescah cena piva, pa tudi vseh ostalih pijač, ostala nespremenjena, torej 2 evra. Zgolj 2€ za veliko, 0,5 l pivo. Tega ni nikjer več, pri nas pa je to mogoče. Vroče bo, žeja bo velika, v veliki večini se vsako leto vračate k nam in tudi to je pripomoglo k odločitvi, da ponudimo pivo po tako nizki in popularni ceni. sm3.gif sm3.gif sm3.gif
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: LET'S BUG TOGETHER#30 10.8.-13.8.2023

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

Prvi del delovne ekipe bo to nedeljo že na "delovnem mestu" v Lescah. V ponedeljek pa pričakujemo že prve udeležence, predvsem tujci so se napovedali za v ponedeljek ali torek.
Zrel sem za v nebesa!
Ata Krebs
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1314
Pridružen: Sobota 8.11.2008 22:18:29
Moja vozila: 1958 VW hrošč
Kraj: Maribor

Re: LET'S BUG TOGETHER#30 10.8.-13.8.2023

Odgovor Napisal/-a Ata Krebs »

ODPOVEDANO oz. PRESTAVLJENO V LETO 2024

Let's Bug Together Team
Zrel sem za v nebesa!
Oddaj odgovor