Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci

Obvestila za vse hroščarje

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Zaradi situacije, ki se je zgodila (oz. se dogaja) na Hrvaškem, BiH in Srbiji smo se odločili za akcijo Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci.

Vsi slišimo in vidimo kako se zbira pomoč za ljudi, ki so zaradi poplav ostali brez vsega. Zbira se hrana, voda, obleke,.... Mi smo se odločili, da bomo zbirali samo igrače in po tej poti pomagali. Igrače za otroke, ki so ostali brez svojih avtomobilčkov, Barbik, medvedkov itd. In mi vsi vemo kaj pomeni otroški nasmeh, kajne?

Prosim vse udeležence 10. srečanja Vazduhom hlađena strast v Mladenovcu 2014, da pomagajo kolikor lahko in s seboj prinesejo vsaj eno igračo brez katere lahko preživijo. Vse zbrane igrače bo prevzel Rdeči križ v Mladenovcu, 7.6., ko bo kolona iz kampa krenila proti mestu. Oni jih bodo potem dostavili najpotrebnejšim.

Hvala!
Klemen Kovič

PS: Prosim člane kluba, če lahko svoje pakete z igračami prinesete na sestanek 3.6. ali pa me pokličete, da se dogovorimo za prevzem.
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Re: Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

Slika
Oddaj odgovor