Diski namesto bobnov

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Gost

Diski namesto bobnov

Odgovor Napisal/-a Gost »

Oj,

Rad bi pri svojem 1300 zamenjal sprednje bobne z diski, pa ne vem točno kaj vse je potrebno predelati. Ima mogoče kdo izkušnje s tem in kateri diski pašejo na te modele. Trenutno prej ustavim avto, če bremzam z mašino, pa še stalno mi ga neki bobni serjejo. Mogoče kdo pozna kakšnega, ki bi bil pripravljen to meni narediti in koliko to kaj stane??

LP
Levi
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 13:16:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Levi »

Najbol se ti po mojm splača dt gor diske od Hrošča recmo 1500. Predelat ni treba u bistvu nč. Morš dt pa gor nosilc za čeljust, ki zna bit dost drag.
N'kol nam nehu HroÄ…ča furat!
Uporabniški avatar
SebastjanM
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 135
Pridružen: Ponedeljek 28.3.2005 21:12:57
Kraj: Celje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a SebastjanM »

Poleg diskov in ploščic dobiš v kitu še nosilce za čeljusti, ki pašejo na obstoječo os. Izbiraš med diski ki so gladki, z luknjicami in dvojnimi hlajenimi, pa še varjante za 4 ali 5 lukenj. Ko narediš to predelavo je priporočljivo še med pedal in glavni cilinder vgraditi vzvod, ker sicer se boš še naprej zaustavljal z mašino. Po moje, če seveda ne rabiš diskov zaradi izgleda, si uredi bobnaste zavore, ker rabiš veliko manjšo silo na pedalu kot pa pri disku in tudi delajo kot je treba. Cena tega kompleta pri hofmanu je pa okol 700 EU. Kar precej. Se splača od kakšnga drugega avta dobit pa mal spretnosti v roke... Velik sreče!!
©e naslov od hofmana: www.hoffmann-speedster.com
Moj hrošč dela brum brum, ko ga naštelam dela brumbrumbrumbrum
Levi
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 13:16:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Levi »

No sej zard cene se mi zdi da je bol od enga Hrošča vzet zadeve. Tko mislm jst nardit.
Zadnjič spremenil 1, dne Levi, skupaj popravljeno 0 krat.
N'kol nam nehu HroÄ…ča furat!
bug's custom

Odgovor Napisal/-a bug's custom »

Lahko se ustaviš pri nas v delavnici pa da vidmo kaj je s tvojimi zavorami
ker če so vzdrževane delajo hudo dobr pa tut kake diske bi se najdl
tel.:041 241 633
Levi
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 13:16:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Levi »

Kr poklič zgorno cifro. Preverjeno najbolši!
N'kol nam nehu HroÄ…ča furat!
Oddaj odgovor