bruha olje

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
exide
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 66
Pridružen: Nedelja 23.7.2006 21:56:41
Kraj: Brezje
CONTACT:

bruha olje

Odgovor Napisal/-a exide »

V hrošču imam 1200j motor in mislim, da pri šibki meče čez olje :cry: Kaj bi bilo lahko narobe? Planiram, da bi motor kar ven vzel in ga podrl pa preveril vse stvari in po potrebi zamenjal. Kaj je treba še od ostalih stvari preveriti? Pa koliko pride kaj materjal za eno vornk generalko? Moj drugi oldi gre počasi proti koncu, tako da bo spet čas in bi se hrošča lotil :)
exide
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 66
Pridružen: Nedelja 23.7.2006 21:56:41
Kraj: Brezje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a exide »

Si bom moral čas vzeti pa prileteti :) Motor pa drugače normalno lavfa, kadi pa tudi ne nekaj extra. Okoli šibke pa polno olja :evil:
exide
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 66
Pridružen: Nedelja 23.7.2006 21:56:41
Kraj: Brezje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a exide »

Zanimivo, bo treba pogledat :)
Uporabniški avatar
bostjanr71
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 93
Pridružen: Petek 6.6.2008 12:29:51
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a bostjanr71 »

Speedy napisal/-a:Največkrat je gnila tista posodica pod pokrovčkom olja in od tam prihaja olje, zgleda pa kot od šipke. :roll:
Kaj nam je hroščarjem storiti v tem primeru? Se da to enostavno zamenjat ali je treba le kako tesnilo zamenjat in morebiti kak vijak zategnit? Pri meni definitivno pušča iz spodnjega dela te posodice. Ni panike, ampak lepo pa tudi ni...

...khm, da o ekologiji morda niti ne bi... :oops:
KOMBIT CHAPTER
Bodimo realni, zahtevajmo nemogoče!
Ernesto Che Guevara
Uporabniški avatar
Kubi
expert za navijanje
Prispevkov: 162
Pridružen: Ponedeljek 1.5.2006 16:27:49
Kraj: POŽARNICE

odgovor

Odgovor Napisal/-a Kubi »

Tista posoda je ponavadi zabita-oddušek je neprehoden,zato se dvigne nivo olja in ga vrže ven tam kjer je najlažje prehodno.Če pa to ni je prepihan bat in dela tlak v karter-to bi verjetno čutil na moči motorja.
kubi
exide
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 66
Pridružen: Nedelja 23.7.2006 21:56:41
Kraj: Brezje
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a exide »

Na moči motorja se ne pozna nič, dela vredu,potegne pa tudi vredu. Potem bo verjetno res to. Nič, grem kar pogledat, ko sem ravno doma :lol:
Oddaj odgovor