Poliranje

Če imate probleme, napišite in vam bomo svetovali, če imate nasvete, jih povejte tudi drugim,.....

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
Bubko41
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 10
Pridružen: Torek 11.4.2006 11:22:08
Kraj: Sezana

Poliranje

Odgovor Napisal/-a Bubko41 »

Zivjo hroscarji.Mam eno vprasanje ker bi rad neki preveril.Jaz sem dal mojga hrosca polirat (VW 1200 J) s tem da je bil nič rjast,vzdrzevan in pred casom na novo prebarvan.Racunali so mi 4 ure poliranja strojno.Meni se zdi ta zadeva mal napihnjena in zato sprasujem kaj mislite drugi o tem.Se tudi vam zdi malo pretirano (glede porabljenih ur mislim)??? :roll: :roll:
Hvala pa lep dan in prijetno in srecno voznjo.
Tomaz :D
Levi
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 13:16:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Levi »

Jst sm ga zmeri sam poliru in je trajal kr precej cajta. Sm pa vse ročno naredu. Kok pa dejansko to traja pa pojma nimam, sam vem pa da ga ne bi nbenmu zaupu.
N'kol nam nehu HroÄ…ča furat!
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

jah jst k mam na �ihtu poliranje avta (z ma�ino), sm loh srečn če pod 2 ure delam (pa mam pol avta za spolirat). Sej ne gre za to, nima� kej 4 ure polirat avto, ampak ma� dejansko ene 3 do 4 paste; od bolj grobih do čisto finih, ki zares naredijo lesk. Tko da je realno, pa glede na obliko hro�ča tudi čisto verjetno. Pri�tej zravn �e pranje avtomobila, da polir pasto iz �pranj sprav�...
Če ni skrivnost bi te �e vpra�al, koliko je bilo poliranje?!?
Anton aus
Hroščar oldtimer
Prispevkov: 1293
Pridružen: Petek 25.2.2005 20:09:11
Kraj: Črnomelj- Izlake
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Anton aus »

Eno je poliranje svojega avtomobila drugo je poliranje avtomobila za zaslu�ek. Če je avtomobil dvakrat do trikrat pran na leto pa ni bil ze poliran dolgo in ga polira� za sebe ga v 4 urah ne bo� spoliral govorim za svoj avto. Ko govorim poliranje imam v mislih vse kar na avtu vidi� pobarvano tudi stebrički vrata od znotraj prednja vezna stena ko odpre� avto itd....
Kdaj sem jaz kdaj kupil avto pa ni bil poliran �e dolgo sem si za ta postopek vzel celo soboto za polirat seveda brez norme z kak�no pivo itd. men se 4 ure ne vidi dosti.
Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com
Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ
Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

jap :wink:
kuzma
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 24
Pridružen: Ponedeljek 8.5.2006 17:56:33

Kaj rab� za poliranje?

Odgovor Napisal/-a kuzma »

K smo glih pri temi, me zanima kaj vse rabi� za kvalitetno poliranje avta - hro�ča. Kak�no pasto, kak�no ma�inco, al rab� kako posebno krpo??

Tko, da bo res lep in za�čiten.

AJD! :wink:
Hrošča voziti, to me veseli!
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

za lesk dobit so dost une vla�ne krpice, pa pol s suho zbri�e�. Če pa hoče� praske vn dobit je pa kr dobr met ma�ino pa paste. Mi mamo 3m v slu�bi pa so zlo kvalitetne.
VeeDub
Ornk hroščar, k skoz tle visi
Prispevkov: 328
Pridružen: Petek 6.1.2006 19:32:23
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a VeeDub »

sej more bit neki laka gor, da ga loh spolira�... kar se čut z nohtom je ponavad �e čez, a ni tko?!
Oddaj odgovor