MARSOVCI

Hec pa mora bit

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
carica
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 15
Pridružen: Torek 30.9.2008 17:33:07

MARSOVCI

Odgovor Napisal/-a carica »

piše se leto 2222. Janezek in Micka pristaneta na Marsu. srečata marsovski par in kmalu se zapletejo v prijeten pogovor. Janez povpraša,če je tudi tu na Marsu borza,kakšni so PCji in kako služijo denar. Končno Micka vpraša tudi poseksu." Kako to pravzprav počnete?" "Podobno kot vi."Odgovorita marsovca.Pogovor se nadaljuje in končno se pari strinjajo,da se bodo to noč zamenjali in skusili nekaj novega.Micka in marsovec gresta v spalnico,kjer se marsovec sleče,ima malega drobcenega. " Oh ,ne vem če bo to šlo?" Pravi Micka. "Zakaj,je kaj narobe?" Vpraša on. "No ni ravno takšen kot sem si ga predstavljala." "Ni problem." Odgovori marsovec in se začne z roko tolči po čelu. Z vsakim udarcem postaja njegov ud daljši. "No ja;pravi Micka,dolžina je prava,ampak vseeno je še pretanek." "Ni problem in se začne vleči za ušesa.Vsakič se ud odebeli, dokler ne postane takšen,da je za Micko pravo veselje. "Marija !!!" Vsklikne ona,ko padeta v posteljo in se vroče ljubita celo noč.Nasljedni dan se pari poslovijo.Janezek povpraša Micko kako je kaj bilo,je bilo v redu. "Grozno mi je, vendar moram priznati,da je bilo odlično.Kako pa tebi?" "Grozljivo,vse kar imam od te avanture,je grozen glavobol.Kar naprej me je klofutala in vlekla za ušesa!"
NOROSTI ,KI JIH NAJBOLJ OBŽALUJEMO, SO TISTE,KI JIH NISMO NAREDILI
Uporabniški avatar
Klemen Klemen
Kokl (We deliver aicooled VW toys)
Prispevkov: 3237
Pridružen: Ponedeljek 7.2.2005 19:35:40
Kraj: Šmartno pod Šmarno goro (otherway in the land of aircooled dreams and imagination)
CONTACT:

Odgovor Napisal/-a Klemen Klemen »

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
davor (Žuža)
Hroščarski pripravnik
Prispevkov: 79
Pridružen: Petek 5.12.2008 22:24:29

Odgovor Napisal/-a davor (Žuža) »

:D :D :D
Ružo moja crvena,'al si plava ko zelena trava
Oddaj odgovor