TAXI PARKIRIŠČE RAVNE NA KOROŠKEM

Hec pa mora bit

Moderator: uredniki

Oddaj odgovor
carica
Hroščarski vajenc
Prispevkov: 15
Pridružen: Torek 30.9.2008 17:33:07

TAXI PARKIRIŠČE RAVNE NA KOROŠKEM

Odgovor Napisal/-a carica »

Do taksista pride moški in ga vpraša ,koliko stane vožnja do Črne na Koroškem. "20 eur:" odgovori taksist."Uf jaz pa imam samo 15 eur.Me za ta denar lahko pelješ do tja? " Ni šans 20 eur,ali pa greš peš do tja!" " Kaj če me vseeno pelješ in ko bo teh 15eur porabljenih,me boš dal ven?" "Ok skoči noter." Taksist ga pelje in pazljivo kontrolira taksimeter.V kraju Žrjav se izpiše št. 15eur.Taksist ustavi. "Tako 15 eur je porabljeno. Zunaj je lilo kot iz škafa. " Glej kako dežuje! Prosim pelji me še teh nekaj km,da ne bom po takšnem pešačil..."Ga prosi fant. " Ni šans , marš ven!" Fantu ne preostane drugega ,da izstopi in gre peš. Čez en teden se isti fant spet pojavi v Ravnah na parkirišču. Stopi do enega taksista in reče: " 20eur ti dam ,če me pelješ do Črne in še 20eur,če mi ga pofafaš." "Marš prasec, gobec ti bom razbil!" Fant gre še do petih taksijev na tem parkirišču,vsem postavi isto vprašanje in vsi mu isto odgovorijo. Potem pride do svojega "znanca " taksista in mu reče: "Čuj 20eur ti dam,če me pelješ do Črne in še 20eur,če se veselo smeješ in pomahaš svojim prijateljem.
l
NOROSTI ,KI JIH NAJBOLJ OBŽALUJEMO, SO TISTE,KI JIH NISMO NAREDILI
Oddaj odgovor